FC Slovan Liberec | Béčko remizovalo s Neugersdorfem, neproměnilo šanci v závěru
01.02.2020

Béčko remizovalo s Neugersdorfem, neproměnilo šanci v závěru

Liberec – První remíza přípravy. Béčko po prohře s Pardubicemi a vysoké výhře nad polskou Legnicí remizovalo s německým Neugersdorfem 1:1. Jedinou branku našeho mužstva si dal soupeř sám.

Zatímco v úvodních dvou duelech bylo tempo relativně vysoké, ve druhém poločase s Neugersdorfem se béčku nepodařilo naladit na správnou notu. I tak byli svěřenci trenérů Petra Papouška s Petrem Myslivcem blízko vítězství, nicméně v samotném závěru promarnili velkou šanci, při níž stačilo už jen trefit prázdnou branku. Duel nakonec skončil remízou 1:1.

FC SLOVAN LIBEREC “B“ – NEUGERSDORF 1:1 (1:1)

Branky Slovanu: vlastní soupeře.
Sestava Slovanu: Hnízdil – Kytka, Kratochvíl, Aussi, Šulc – Knobloch, Hristijan, Mario – Daněk, Mashike, Yuzvak.
V 60. minutě střídali: Bína, Šíma, Gabko, Černický, Kim.

Komentář trenéra Petra Papouška: Vyrovnaný zápas. První poločas snesl ještě nějaké měřítko, zato druhý byl o ničem z obou stran. Přesto jsme měli ke konci střetnutí jasnou příležitost na skórování, ale netrefili jsme prázdnou branku. Chyběla nám hlavně kvalita po zisku míče.