FC Slovan Liberec | Béčko ve druhém zápase přípravy vítězné, Legnici rozstřílelo 8:1
25.01.2020

Béčko ve druhém zápase přípravy vítězné, Legnici rozstřílelo 8:1

Turnov/Liberec – B-tým Slovanu má za sebou druhé utkání přípravy. V Turnově rozstřílel béčko polské Legnice 8:1, hattrick zaznamenal Milan Králíček. V příštím střetnutí parta trenérů Petra Myslivce s Petrem Papoušek poměří síly s Táborem.

Prvních patnáct minut duelu bylo vyrovnaných, oba týmy se snažily aktivně napadat, což dělalo obranám problémy v rozehrávce. Slovan se ve 20. minutě dostal do vedení a o pár chvil později kopal pokutový kop po ruce jednoho z hostujících hráčů ve vápně.

Domácí byli následně lepším týmem, hráli s míčem a zaslouženě přidali další branky. Polský soupeř se nakonec s blížícím se koncem přece jen prosadil, mezi 70. a 80. minutou byl aktivnější, nicméně samotný závěr opět patřil našemu mužstvu. Další dvě trefy udaly definitivní ráz výsledku.

FC SLOVAN LIBEREC "B" – MIEDŽ LEGNICA "B“ 8:1 (3:0)

Branky Slovanu: Králíček 3, Mashike 2, Yuzvak, Kytka, vlastní branka.
Sestava Slovanu: Vliegen – Bína, Aussi, Kratochvíl, Gabko – Kim (60. Knobloch), Blažek, Šíma (60. Daněk) – Kytka, Králíček (60. Mashike), Šulc (60. Yuzvak).

Komentář trenéra Petra Papouška: Až na prvních 15 minut a pětiminutový výpadek po obdrženém gólu jsme hráli dobře. Byli jsme aktivní, hráli jsme v pohybu a i takticky jsme se oproti minulému zápasu zlepšili. Soupeř byl ale z kategorie slabších.