FC Slovan Liberec | Future Liga pokračuje, Slovan se v úterý představí v německém Chemnitzu
Menu Další Zavřít Zavřít
10.04.2017

Future Liga pokračuje, Slovan se v úterý představí v německém Chemnitzu

Dominik Jakubec
Liberec - Juniorka má tento týden opravdu nabitý program. Už v úterý totiž čeká Slovan utkání mezinárodní Future Ligy na hřišti Chemnitzer FC. Jak si omlazená sestava proti německému soupeři povede?
Slovan čeká v podstatě druhý zápas v této soutěži během pouhých dvou dnů. V pondělí se totiž juniorka utkala v rámci Juniorské ligy s Teplicemi a jelikož tento celek rovněž nastupuje ve Future Lize, byl po vzájemné dohodě obou klubů výsledek započítán do tabulek obou soutěží.

Vzhledem k neúprosně nabitému programu se znovu Slovan představí v mezinárodní lize už v úterý, kdy se střetne s týmem Chemnitzer FC. Třetiligový německý tým ve Future Lize ukazuje, že má obrovskou kvalitu, vždyť aktuálně mu patří třetí příčka pouze o skóre za Dynamem Drážďany.

Po pondělním utkání juniorky by tentokrát měla dostat příležitost především kombinovaná sestava složená z nejkvalitnějších dorostenců a juniorů. Podobný tým by měl nasadit také Chemnitz, v jehož sestavě se však nejspíš objeví také několik mladších hráčů z kádru A-týmu. Pro mladíky Slovanu tak půjde o velmi zajímavé zkušenosti.

Na podzim podlehl Slovanu tomuto německému soupeři 0:4 a má mu tak co oplácet. Jak se našim mladíkům proti Chemnitzer FC povede? Výkop utkání je stanoven na úterních 17 hodin. Zápas se hraje na stadionu "Am Schwanenteich" v obci Mittweida.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Realmont K.H.T. EL
Mediální partneři
Beat radio Rádio Impuls