FC Slovan Liberec | Jak ještě včas pořídit vánoční dárky od Slovánka?
Menu Další Zavřít Zavřít
14.12.2020

Jak ještě včas pořídit vánoční dárky od Slovánka?

marketing
Vánoce se už nezadržitelně blíží, tak neváhejte a potěšte své blízké slovaňáckým dárkem! Pro naše věrné fanoušky, kteří si i před letošní sezónou zakoupili permanentní vstupenku, stále platí 20% sleva na veškerý sortiment, a to jak v našem e-shopu, tak v kamenném Fanshopu.

Předvánoční provoz e-shopu

Po domluvě s naším dopravcem, kterým je společnost DPD, garantujeme, že do Vánoc dodáme zboží (bez dodatečných potisků) objednané do čtvrtka 17. prosince (do 12:00). Raději ale všem doporučujeme, aby nákup nenechávali na poslední chvíli.

Po tomto termínu už můžete objednávat zboží jen pro osobní odběr na recepci nebo rychlý rozvoz po Liberci za 50 Kč. Obojí až do 22. prosince!

Fanshop na stadionu U Nisy

Kamenný Fanshop na stadionu U Nisy má momentálně otevřeno s klasickou prodejní dobou (9-12h a 13-17h). Pokud se nezmění vládní nařízení, můžete si do našeho Fanshopu přijít nakoupit až do 23. prosince.

20% sleva pro permanentkáře

Všichni držitelé permanentních vstupenek na letošní sezónu mohou při objednávce v e-shopu zadat kód SLOVAN20 a na celou objednávku tak získají slevu 20 %. Cena objednávky se automaticky přepočítá hned po zadání slevového kódu a kliknutí na tlačítko "POUŽÍT KUPÓN". Do poznámky při dokončení objednávky musíte jen napsat umístění své permanentky (tribuna, sektor, řada, číslo) a desetimístný číselný kód z její zadní strany. Při nákupu v kamenném Fanshopu na stadionu U Nisy stačí předložit permanentku. Tato nabídka platí až do Vánoc!

Kalendáře pro permanentkáře

V prodeji jsou i nástěnné a stolní kalendáře na rok 2021. Permanentkáři dostanou vybraný kalendář zdarma po odevzdání poukazu, který obdrželi při nákupu permanentky. Výdej kalendářů bude probíhat do konce roku 2020 na stadionu U Nisy. Kromě Fanshopu i na recepci stadionu, která je otevřená celodenně.

Kalendáře 2020

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Aura Medical Liberec
Mediální partneři
Náš region eFotbal