FC Slovan Liberec | Juniorská liga pokračuje již ve čtvrtek, kdy se pod Ještědem představí Olomouc
Menu Další Zavřít Zavřít
18.09.2013

Juniorská liga pokračuje již ve čtvrtek, kdy se pod Ještědem představí Olomouc

Jakub Martínek
Liberec - Juniorský tým má v poslední dnech dost napilno. V pondělí neuspěl na půdě Jablonce a již ve čtvrtek jej čeká další duel se Sigmou Olomouc. Utkání 11. kola startuje na Městském stadionu tradičně hodinu po poledni. Přijďte se podívat a náš tým podpořit.

SK Sigma Olomouc U21

Sigmě se stejně jako v loňském roce poměrně daří, což třetím tým tabulky uplynulé sezóny dokazuje i v novém ročníku Juniorské ligy. Aktuálně okupují Hanáci páté místo a na svém kontě mají 17 bodů za pět vítězství a dvě remízy. Ve zbylých třech případech odešla Olomouc s nepořízenou.

Aktuální forma našeho soupeře se řadí do průměru ligy. Z posledních pěti utkání dokázali svěřenci trenéra Augustina Chromého posbírat celkem 8 bodů za dvě výhry a dva nerozhodné výsledky. V pondělí se Sigma představila doma proti Táborsku, se kterým ztratila body po nečekaném výsledku 1:1.

Nejlepším střelcem je po deseti odehraných kolech Michal Stříž, který se dokázal prosadit již čtyřikrát. Dvakrát pak síť soupeře rozvlnilo trijo Michal Holub, Aleš Nešický a Tomáš Langer.

Poslední utkání v Juniorské lize:

SK Sigma Olomouc U21 - FC MAS Táborsko U21 1:1 (0:0)

Branky: 71. Nešický – 66. Čivič. ŽK: 0:2 (Hric, Bouška). Rozhodčí: Adámková – Hájek, Hanáková.

Sestava Sigmy: Chvěja – Kováč (67. Ševčík P.), Kotouč, Texl (C) (62. Chorý), Hýbl (46. Langer) – Hladík, Stříž (46. Holub), Wijlaars, Nešický, Fišer – Žák (62. Richter).

FC Slovan Liberec U21

Družina vedená trenérem Davidem Vavruškou se po deseti odehraných utkání nachází na jedenáctém místě se ziskem 14 bodů. Ty liberečtí mladíci získali za čtyři výhry a a dvě remízy. Celkem čtyřikrát pak odcházeli ze hřiště jako poražení.

Aktuální forma Slovanu se podobá té Olomoucké. Z poslední pěti utkání dokázal náš tým nasbírat sedm bodů, když si připsal dvakrát po třech bodech a jednou po bodu za remízu s Třincem. Naposledy se juniorka představila na půdě našeho rivala z Jablonce, kterému podlehla 1:2

Zatím nejpilnějším a nejpřesnějším zakončovatelem Slovanu je Kamerunec Djika Douglas, který má na svém kontě již čtyři přesné zásahy. O dva góly méně má Martin Jánošík.

Poslední utkání v Juniorské lize:

FK Baumit Jablonec U21 - FC Slovan Liberec U21 2:1 (0:1)

Branky: 63. Ledecký, 86. Kubista – 30. Douglas. ŽK: 1:3 (Vodička - Káva, Ney, Hroššo). Rozhodčí: Kalenda – Ratajová, Mrkáček.

Sestava Slovanu: Hroššo; Ney (84. Kastelovič), Pimpara, Beníšek, Hadaščok (81. Kaiser), Janošík (64. Dydowicz), Novotný, Lukes, Djika (77. Redlich), Káva (46. Frimmel), Coufal.

Poslední vzájemný zápas:

FC Slovan Liberec U21 - SK Sigma Olomouc U21 2:1 (0:1)

Branky: 77. Dydowicz, 86. Kmoníček – 31. Rolinc. ŽK: 1:0 (Janec). Rozhodčí: Machálek – Vysloužil, Martínek.

Sestava Slovanu: Zoul – Coufal, Sackey, Patka, Janec – Krystan, Bouška (72. Trnka) – Kmoníček, Dydowicz (87. Ondráček), Leibl (72. Řehák) – Komenda (42. Drobílek).

Sestava Sigmy: Blaha – Vavřík, Svozil, Koutný, Sukup – Ševčík, Habusta, Houska, Javurek – Rolinc (72. Schmidt), Plšek (66. Zahradníček).


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Fitingservis Penzion Eva
Mediální partneři
Náš region Český rozhlas Liberec