FC Slovan Liberec | Nábor dětí ročníků 2009-2011 už ve středu 24. května na stadionu U Nisy!
Menu Další Zavřít Zavřít
16.05.2017

Nábor dětí ročníků 2009-2011 už ve středu 24. května na stadionu U Nisy!

Akademie
Liberec - Bývalý kapitán Slovanu a současný hráč francouzského klubu Montpellier HSC Lukáš Pokorný je skvělým příkladem odchovance našeho klubu, který to dotáhl až do reprezentačních výběrů a k zahraničnímu angažmá. A vaše děti mohou jít v jeho stopách! Přiveďte je ve středu 24. května na stadion U Nisy, kde od 17 hodin proběhne Zábavné fotbalové odpoledne spojené s náborem nadějných fotbalistů a fotbalistek ročníků 2009-2011.
Vaše děti čeká bohatý program, v rámci nějž si přímo na hrací ploše stadionu U Nisy vyzkouší tréninkovou jednotku ve formě zábavných cvičení a her pod vedením zkušených trenérů. Kromě nich budou navíc s budoucími fotbalovými nadějemi na hřišti také hráči A-týmu, kteří se do tréninkové jednotky aktivně zapojí.

S sebou stačí dětem pouze jakékoliv sportovní oblečení, žádné další pomůcky nejsou potřeba. Přiveďte ve středu 7. září své ratolesti na stadion U Nisy! Kdo ví, třeba jednou právě oni obléknou na stejném stadionu dres Slovanu v ligových či evropských soutěžích!

Jak to vypadalo na předchozích náborech se můžete podívat v následující fotogalerii nebo v přiloženém videu. Těšíme se na vás a vaše malé fotbalisty či fotbalistky!

Více informací můžete získat na e-mailové adrese šéftrenéra našich přípravek Milana Šimoníčka.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Fehrer Hennlich
Mediální partneři
Liberecká drbna Hattrick