FC Slovan Liberec | Permanentky budou platit na základní i nadstavbovou část ligové soutěže (aktualizováno)
Menu Další Zavřít Zavřít
04.06.2018

Permanentky budou platit na základní i nadstavbovou část ligové soutěže (aktualizováno)

marketing
V pondělí 4. června začal prodej permanentních vstupenek na sezónu 2018/19, v níž bude mít ligová soutěž nový název – Fortuna liga. Změní se také hrací model, kdy se po základní třicetikolové části bude hrát ještě nadstavbová část a čtyři týmy bude čekat i baráž (dva o účast v předkole Evropské ligy a dva o udržení).

V ceně permanentky budete mít všechny domácí ligové zápasy, a to jak v základní části, tak v té nadstavbové (i v případné baráži). Může to být až o čtyři zápasy víc než dosud (celkem tedy až 19 ligových zápasů)! Kromě toho budou permanentky platit i na domácí duely v MOL Cupu a také při červencové ligové generálce proti zahraničnímu soupeři spojené s oslavami 60 let Slovanu Liberec. Detaily budeme postupně zveřejňovat v následujících týdnech.

Také v nadcházející sezóně si budete moct permanentní vstupenky nově pořídit či prodloužit i v podobě multifunkční Karty FCSL, která v sobě zahrnuje i bonusovou a platební kartu. Ceny se letos budou řídit dle nového ceníku platného jak pro standardní permanentky, tak pro Karty FCSL:

Permanentky 2018/19

Karta FC Slovan Liberec

Permanentky na Západní tribunu si mohou na svá místa kupovat jen stávající permanentkáři, pokud nevyužijí možnosti přesunu na jinou tribunu.

Los nové sezóny by měl proběhnout 20. června. Zajímají-li vás podrobnosti o novém ligovém systému a termínová listina nadcházející sezóny, pročtěte si pozorně následující infografiku:

Herní systém 2018/19

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Fintex Centrum zdraví
Mediální partneři
rtm plus Beat radio
×
Dnes v 17:00
MFK Karviná
FC Slovan Liberec