FC Slovan Liberec | Podpořte Slovan díky iniciativě #zasvujtym
Menu Další Zavřít Zavřít
22.05.2020

Podpořte Slovan díky iniciativě #zasvujtym

marketing
FORTUNA:LIGA je zpět! Složité období jsme společně přečkali a nyní se můžeme naplno radovat ze znovuzahájené sezony, Slovan bude opět hrát zápasy. Generální partner ligy, sázková kancelář Fortuna, se rozhodl pomoci všem klubům české první i druhé nejvyšší fotbalové soutěže a jen na vás nyní záleží, kolik svojí aktivitou vyberete peněz! Do projektu #zasvujtym se může zapojit každý prostřednictvím sociálních sítí a Fortuna za každého fanouška, který projeví podporu svému klubu, pošle do společného klubového fondu 100 Kč. Vyšplhá se částka přes sto tisíc nebo dokonce k milionu? To bude záležet pouze na vás!

Je jasné, že bychom všichni nejraději přišli na zápas osobně a podpořili hráče přímo na stadionu U Nisy. Bohužel aktuální vládní bezpečnostní opatření nám to neumožňují, a proto přišla Fortuna s nápadem vyjádřit klubům, realizačním týmům a samotným hráčům podporu alespoň virtuální cestou. Fotbal je o emocích, zápasy prožíváme různě, ale všichni maximální mírou!

Zařvěte si, zazpívejte, zabubnujte, mávejte šálou, nahrajte se, vyfoťte se, prostě vyjádřete svoji obvyklou emoci, když byste byli přímo na stadionu a podporovali Slovan! Nahrajte to na Facebook pod soutěžní příspěvek nebo na svůj Instagram s hastagem #zasvujtym a Fortuna za každý takový příspěvek pošle finanční pomoc na podporu prvoligových a druholigových klubů. Když u svého příspěvku označíte Fortunu, případně nominujete další své kamarády – fanoušky, je větší šance, že se do společného fondu vybere na podporu klubů více peněz. V projektu #zasvujtym pomáhá doopravdy každý fanoušek!

Zároveň se Fortuna rozhodla vybrané soutěžní příspěvky odměnit, například dresy, šálami či bonusy na sázení. A ty nejzajímavější příspěvky se mohou dostat do živého vysílání O2 TV Sport v průběhu samotného utkání. I touto cestou se můžete alespoň virtuálně zúčastnit zápasu vašeho klubu.

Projekt: #zasvujtym

Kdy začínáme? 22. května

Jak se zapojit? Nahrát se, či vyfotit, jak podporuji svůj tým.

Kam to mám poslat? Stačí nahrát pod soutěžní příspěvek na Facebook nebo na svůj Instagram s hastagem #zasvujtym

Komu pomůžu? Fortuna za každý příspěvek pošle 100 Kč na společný klubový fond.

Co za to? Vybrané příspěvky odmění Fortuna dresy, šálami, bonusem na sázení, či se můžete objevit v živém vysílání O2 TV Sport.

Kompletní pravidla naleznete zde.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Orea Restor Sklář Progres
Mediální partneři
Beat radio Hattrick