FC Slovan Liberec | Předposlední prověrka! Béčko rozstřílelo Žitavu vysoko 8:0
25.02.2020

Předposlední prověrka! Béčko rozstřílelo Žitavu vysoko 8:0

Liberec – Vysoké vítězství v předposledním duelu přípravy. Béčko pod vedením trenérů Petra Papouška s Petrem Myslivcem přehrálo Žitavu 8:0, na oslavy však není čas. Naše mužstvo opět trápil nevýrazný výkon během prvního poločasu.

Výsledek 8:0 vypovídá o jasné převaze. Naše mužstvo Žitavu přehrálo, ve druhé půli mohlo přidat klidně branek víc. Prvních 45 minut by však mělo být zdviženým ukazováčkem, modrobílí opět měli ve svém výkonu rezervy.

Čtyři branky vstřelil v zápase Mashike Sukisa, dvě pak Marek Šíma. Poslední zápas přípravy odehraje Slovan 29. února proti béčku pražské Sparty.

FC SLOVAN LIBEREC “B“ – ŽITAVA 8:0 (2:0)

Branky Slovanu: Mashike 4, Šíma 2, Pak, Daněk.
Sestava Slovanu: Vliegen – Baláž, Kratochvíl, Dvořák, Gabko – Černický (46. Son), Knobloch (46. Kim), Králíček (46. Pak) – Šíma, Mashike, Daněk.

Komentář trenéra Petra Papouška: V prvním poločase jsme nehráli dobře. Špatně jsme pracovali s míčem, kombinace vázla a do zhuštěné obrany jsme se blbě prosazovali. Druhý poločas byl na jednu bránu a i gólů mělo být víc.