FC Slovan Liberec | Slovan odcestoval do Rakouska, tým doplnil Jan Kuchta
Menu Další Zavřít Zavřít
26.06.2019

Slovan odcestoval do Rakouska, tým doplnil Jan Kuchta

Redakce
Po úterním přípravném duelu proti Varnsdorfu následoval ve středu dopoledne odjezd na herní soustředění do tradiční destinace v hornorakouské obci Aigen-Schlägl v turistickém regionu Böhmerwald. S týmem odcestoval i útočník Jan Kuchta, jehož hostování z pražské Slavie se momentálně dolaďuje.

Kádr pro herní soustředění tvoří třiadvacet hráčů do pole a čtyři brankáři. Kromě mladíků, kteří se zatím vrátí do B-týmu, do Rakouska neodcestovali Miloš Bosančić, který se už o víkendu vrátil do Srbska, a Damjan Vuklišević, který pravděpodobně odejde na hostování či přestup do jiného klubu. Nováčkem v týmu je dvaadvacetiletý útočník Jan Kuchta, který je hráčem pražské Slavie, ale ligové zkušenosti sbíral v Bohemians, Slovácku a naposledy v Teplicích. "Ačkoliv je to stále mladý hráč, má už dost ligových zkušeností a byl i členem reprezentační jednadvacítky. Jedná se o pohyblivého a průbojného útočníka s čichem na góly. Trenér Hoftych se s ním zná z dob působení u mládežnických reprezentačních výběrů," řekl o novém hráči sportovní ředitel Slovanu Zdeněk Koukal.

Tým #FCSL dnes odcestoval na herní kemp do Rakouska i s jedním novým hráčem:

Zveřejnil(a) FC Slovan Liberec dne Středa 26. června 2019

Böhmerwald

Příprava začíná! V pondělí testy na FTVS, v úterý první trénink. Více na webu #FCSL: https://www.fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Hraci-Slovanu-v-pondeli-absolvuji-fyzicke-testy-v-Praze-11618

Zveřejnil(a) FC Slovan Liberec dne Pondělí 17. června 2019

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Centrum zdraví Penzion Eva
Mediální partneři
rtm plus Liberecká drbna
×
Dnes v 18:00
FK Jablonec
FC Slovan Liberec