FC Slovan Liberec | U12 PU Liberec-Frýdek Místek 6:8/ Liberec-Chomutov 5:3
Menu Další Zavřít Zavřít
28.01.2018

U12 PU Liberec-Frýdek Místek 6:8/ Liberec-Chomutov 5:3

Lukáš Novotný

Dvojutkání hrané v České Dubu

Liberec-Frýdek Místek 6:8(6:2)

Liberec-Chomutov 5:3(1:1)

branky:3xPřibyl,3xZítko,Nalepka,Mrijaj,Vacek,Abrt,Dušák

Obě utkání hrané 2x30´

Alois Javůrek:"FM- Výsledky poločasů odpovídají dění na hřišti. V první polovině nás nástup soupeře zaskočil, pak jsme však vzali otěže zápasu pevně do svých. Druhá půle byla o něčem jiném, soupeř byl velmi agresivní a svými fatalními chybami jsme mu šance ke skórování ve většině případů připravili sami.

Ch- Proti Chumutovu nám postupně docházela šťáva i zdraví hráči, ale zlepšeným výkonem si spravila pověst z prvního klání parta s brankářem Andym Hrčínem. Střelecky se chytil Zítko, dále se dnes dařilo Nálepkovi, dobrý dvojzápas odehrál Diml."

Lukáš Novotný:FM-První poločas byl z naší strany nejpovedenější z dnešního dvojzápasu.Hráči dobře kombinovali,využívali jsme krajní prostory,vytvářeli jsme si šance,které jsme dokázaly využít,celkově mělo utkání dobré tempo ke kterému přispěly oba týmy.Druhý poločas nás soupeř přehrál ve všech činnostech.Několik branek jsme soupeři doslova darovali po našich hrubých individuálních chybách při rozehrávce.Z celkového pohledu velice zajímavá konfrontace.

CH-Druhé utkání už nemělo tak vysoké tempo jako utkání první.Herně to bylo spíše vyrovnané utkání,kde rozhodla větší kvalita a efektivita v zakončení.Z celkového pohledu byly obě utkání náročná a to se projevilo ve druhém utkání kdy nám trochu docházely síly.S ohledem na to,že jsme hráli dvě utkání po sobě pouze mi,myslím ,že si hráči sáhli na dno svých sil a splnilo to i kondiční stránku v přípravě."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Železářství Letná Propamo
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Beat radio