FC Slovan Liberec | U12 PU Liberec-Teplice 3:5(1:0,0:3,2:2)
Menu Další Zavřít Zavřít
04.02.2018

U12 PU Liberec-Teplice 3:5(1:0,0:3,2:2)

Lukáš Novotný

Liberec-Teplice 3:5(1:0,0:3,2:2)

branky:2xNalepka,Mrijaj

do utkání nastoupili:Pour-Hrečín-Olyšar A-Olyšar J-Dušák-Nalepka-Přibyl-Mrijaj-Vacek-Zelenka-Popelka-Penc-Jakubů-Diml-Novák-Abrt-Havlíček

Lukáš Novotný:"Dnes jsme hráče rozdělili do dvou výkonnostních skupin.První skupina podala dobrý výkon.V herních činnostech jsme nezaostávali,k vidění byli pohledné pasáže utkání v nichž jsme si dokázali vytvářet brankové příležitosti,ale zrazovala nás koncovka, ve které nám chyběl větší klid i přesnost.Celkově se hráči vyrovnali důrazu i nasazení soupeře,který rozhodně potvrzoval svou kvalitu.Za zmínku stojí nadstandartní výkon Ondřeje Vacka.Druhá skupina zaostávala ve všech herních činnostech,soupeř nám svou kvalitou mnoho nedovolil.Mizerný výkon dnes podali hráči Popelka,Abrt,Olyšar J."

Alois Javůrek:"Dnešní soupeř patřící k české užší špičce nás notně prověřil. Hráči byli nuceni hrát s odvahou a na hranici svých možností, takováto měření nás posouvají. Většina hráčů obstála herně, v soubojíchj i rychlostně, dařila se kombinace, měnili jsme těžiště hry. Trápilo nás zakončení, v této disciplíně jsme dnes dá se říci propadli. Brzy nás čeká podobně zajímavá konfrontace. Tepličtí ve svém soutěžním utkání remizovali se Slávií a příští týden tedy hráči, kteří nepředvedli vše co umí, mají možnost na reparát. "


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Armex Energy Liberec
Mediální partneři
RCL Hattrick