FC Slovan Liberec | U14 PU Sparta Pha-Liberec 8:1(3:1)
Menu Další Zavřít Zavřít
06.03.2017

U14 PU Sparta Pha-Liberec 8:1(3:1)

Lukáš Novotný

Sparta Praha-Slovan Liberec 8:1(3:1) branka:vl.

sestava:Yerasov-Kašpar-Kobr-Soukup-Tomov-Papoušek-Stibor-Striženec-Chládek-Vyčítal-Plechatý,střídající:Linke,Štícha,Strejc,Cvrček,Třešňák,Vácha,Korda

Lukáš Novotný:"Soupeř dnes ukázal svou sílu ve všech herních činnostech,dokázal trestat chyby,byl důraznější v osobních soubojích.Mi jsme nezachytili začátek utkání kdy jsme hráli s přílišným respektem vůči soupeři a v desáté minutě už jsme prohrávali dva nula.Pak z nás spadla nervozita a objevovali se pasáže kdy jsme dobře kombinovali,dokázali jsme si vytvořit šance,ale naše produktivita a kvalita v zakončení byla nepřesná.Ve druhém poločase jsme postupně protočili všechny hráče z širšího kádru a na kvalitě hry se to bohužel projevilo."

Alois Javůrek:"Počáteční ustrašenost z nás spadla až po dvoubrankové facce. Poté se hra vyrovnala a z tlaku nakonec vzešla i kontaktní branka. Pokračovali jsme v dobrém výkonu, ale bez branek, naopak svou brejkovou příležitost využil soupeř . V druhém poločase jsme z počátku měli i několik šancí, avšak opět bez gólu. Domacím se podařilo skórovat z rychlého kontru. Po vystřídání se za Yerasovými zády zatřepetaly další branky zrozené povětšinou důrazem a rychlostí při dorážkách. Soupeř byl mnohem efektivnější, v rychlosti s míčem i bez mu stačili jen někteří naši hráči, v osobních soubojích neutuchal důrazem, při střídání úroveň jeho hry neklesala. Příjemně dnes překvapili Soukup, Plechatý, Chládek."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
ITADECO Databox
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna