FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ústí n. L. - FCSL 2:1

U16 - ČDD, 16.kolo: FK Ústí nad Labem vs. FC Slovan Liberec 2:1 (1:0)

16.kolo, sobota 9.3.2019, 12:15, Masarykova (UMT)
FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem
2:1
(1:0)
FC Slovan Liberec: Yerasov (46´ Kalhous) - Soukup (46´ Myslivec), Stibor, Chládek, Kašpar (46´ Peuker) - Lupoměský, Kabeláč (60´ Hudák), Vyčítal - Šolc, Čechovič, Müller (82´ Pácalt)
Branky: 60´ Peuker - 45´ Černý, 50´ Joni, ŽK: 10´ Lupoměský, 41´ Müller, Rozhodčí: Plzák - Vacek, Holly
Diváci: 80

1.poločas: V první půli byl míč bohužel častěji ve vzduchu než na zemi. V soubojích byli úspěšnější, silnější a rychlejší domácí. Naše šance se objevily po ojedinělých akcích po zemi. V poslední minutě poločasu přišla střela z dálky a Ústí vedlo 1:0.

2.poločas: Úvodní část bylo aktivnější Ústí, což ztvrdilo brankou na 2:0. Konečně se nám dařilo déle držet míč a přicházel tlak a šance. Po snížení Peukerem (2:1) jsme sahali po remíze, žádná z šancí se ale neujala, a tak se již utkání obešlo bez gólu. V obou poločasech jsme měli víc šancí na vstřelení branky, ale víc než jeden gól se bohužel proměnit nepodařilo.