FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Hradec Králové 4:2

U16 - ČLD: FC Slovan Liberec vs. FC Hradec Králové 4:2 (2:1)

Mistrovské utkání, hrané za tým U17, jsme zvládli a připisujeme první 3 body.

1.kolo, neděle 11.8.2019, 14:30, MS - hlavní
4:2
(2:1)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Polcar - Kul´ha (70´ Löffler), Netušil, Fidra, Wydrzynski (77´ Reichl) - Hudák, Kočka, Myslivec (63´ Marek) - Rafaj, Gábor, Štěrba
Branky: 32´ Rafaj (Štěrba), 44´ Gábor (Štěrba), 81´ Reichl (Löffler), 87´ Hudák (Gábor) - 9´ Kalina, 87´ Jurčenko, Rozhodčí: Milner - Řezníček, Svoboda
Diváci: 50

1.poločas: Klukům se vydařil. Vstřelili dvě branky po pěkných akcích a mohli přidat další šance, kdyby přidali více přesností v kombinaci. Ztrátami jsme také umožnili brejky soupeři, který se tak několikrát dostal do nebezpečných situací před naší brankou.

2.poločas: Přežili jsme patnáctiminutový supertlak Hradce (3-4 šance, neuznaná branka, neproměněná penalta), který definitivně opadl až s našimi góly na 3:1 a 4:1. Hosté už stihli pouze korigovat na 4:2, a tak z prvního mistráku kluci odchází vítězně.