FC Slovan Liberec | U16 - MVM: FC Slovan Liberec vs. FK Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)
29.07.2018

U16 - MVM: FC Slovan Liberec vs. FK Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)

Sobota 28.7.2018 Stadion MS - hlavní

V utkání V.Marečka nás Viktorka porazila.

Branky: 76´ Vyčítal

Sestava: Yerasov (41´ Hampl) - Kytka (50´ Lupoměský), Kobr, Kašpar, Striženec - Plechatý (71´ Yerasov) - Plůcha, Vyčítal - Hajdík (41´ Chládek), Müller (50´ Hajdík), Lupoměský (41´ Kabeláč)

1. poločas: Vstup do zápasu se nám nevydařil, Žižkov byl aktivnější a svou aktivitu korunoval brankou po rohovém kopu (0:1). My jsme se postupně dostávali do hry, ale díky častým ztrátám jsme si trvalejší tlak nevytvořili. Přesto pár šancí ke konci půle přišlo, bohužel zůstaly nevyužity, naopak se podruhé radovali hosté (0:2).

2.poločas: Po změně stran jsme již soupeře přitlačili na jeho polovinu, ale opět bez gólového efektu. Ke konci zápasu Žižkov hrozil stále více z breaků, nám se podařilo proměnit pouze jednu ze šancí, čemuž odpovídal konečný výsledek 1:2 pro hosty.