FC Slovan Liberec | U16 - PU Chemnitz vs. FC Slovan Liberec 3:1 (0:0)

U16 - PU Chemnitz vs. FC Slovan Liberec 3:1 (0:0)

Středa 12.9.2018

S německým celkem jsme podali i přes porážku poctivý výkon.

Branky: Plechatý (as. Müller)

Sestava: Hampl (41´ Yerasov) - Kytka (21´ Lupoměský, 61´ Plechatý), Kobr (55´ Pácalt), Chládek, Striženec (41´ Kašpar) - Kabeláč, Pácalt (41´ Vyčítal), Vyčítal (21´ Stibor) - Kašpar (31´ Šolc, 71´ Striženec), Plechatý (31´ Müller), Štícha (61´ Kytka)

1.poločas: Soupeř hrál ze zataženého bloku. I přes velkou snahu bylo pro nás velmi obtížné blok překonat a dostat se do šancí. Na vyložené šance skončil poločas 1:1, když soupeř hrozil zejména z brejků.

2.poločas: Po změně stran začali domácí napadat , na což jsme nedokázali dobře reagovat a za patnáct minut jsme po šancích soupeře prohrávali 0:2. Pak přišlo zlepšení naší hry, korekce na 1:2, ale zbytečná branka z podceněné standardky na 1:3 rozhodla.

Trenér Harant: "Celkově ale přesto dobrý, poctivý výkon ze strany našich hráčů."