FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: Bohemians Praha vs. FC Slovan Liberec 2:2 (1:1)
06.02.2019

U16 - Příprava: Bohemians Praha vs. FC Slovan Liberec 2:2 (1:1)

Úterý 5.2.2019

Zasloužená remíza s celkem Bohemians.

Branky: 30´ Stibor, 55´ Müller

Sestava: Kalhous - Netušil, Kabeláč (60´ Machotka), Chládek, Machotka (35´ Neumann) - Tomov (75´ Hudák), Lupoměský (46´ Löffler), Hudák (70´ Čechovič) - Stibor (65´ Lupoměský), Plechatý (46´ Müller), Čechovič (46´ Soukup)

První poločas nabídl určitě kvalitnější podívanou. Snahu kluků o konstruktivní rozehrávku kazily chyby i při jednoduchých přihrávkách. Mírnou převahu kluci potvrdili brankou, jejímž autorem byl Stibor, vzápětí jsme ale nepohlídali rozehrávku soupeře a skóre bylo opět vyrovnané.

Druhý poločas jsme ještě zahájili dobře, Müller nás dostal do vedení a měli jsme převahu. Avšak posledních dvacet, až pětadvacet minut patřilo domácí Bohemce. Absolutně jme vypadli z tempa a soupeř zaslouženě vyrovnal na 2:2.