FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: Dynamo Dresden vs. FC Slovan Liberec 2:0 (1:0)
12.02.2019

U16 - Příprava: Dynamo Dresden vs. FC Slovan Liberec 2:0 (1:0)

Sobota 9.2.2019 Stadion Dresden

Utkání s německým celkem Dynamo Dresden vyznělo lépe pro domácí.

Sestava: Porcal - Lupoměský (46´ Soukup), Kabeláč (46´ Šolc), Chládek, Striženec - Kašpar, Papoušek, Hudák - Múller, Čechovič, Plechatý (46´ Peuker)

První poločas patřil jednoznačně domácím. Opakované nepřesnosti v rozehrávce a neschopnost podržet delší dobu míč otevírala hráčům Drážďan prostor pro jejich rychlé výpady do naší otevřené obrany. Naštěstí soupeř řadu situací nevyřešil správně, a tak jsme inkasovali pouze jednou.

Druhý poločas přišlo ve hře s míčem rapidní zlepšení a hned to hráčům přineslo několik výpadů před soupeřovu branku. Dynamo hrozilo většinou z rychlých protiútoků, po jednom takovém jsme inkasovali druhý gól. Následovalo také několik našich možností, ale zkorigovat výsledek se nám již nepodařilo.