FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
27.01.2020

U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 2:1 (0:1)

Sobota 25.1.2020 Stadion U Nisy (UMT)

V dalším přípravném utkání jsme změřili své síly s Boleslaví, kterou jsme porazili 2:1.

Branky: 70´ Kabeláč (Netušil), 75´ Löffler

Sestava: Musil - Löffler (46´ Vitouš), Fidra (46´ Kabeláč), Netušil, Machotka (46´ Zieniewicz) - Bartoš, Kočka, Matys (46´ Valta, 80´ Matys) - Gábor (60´ Löffler), Čechovič (80´ Fidra), Wydrzynski

V úvodu utkání jsme neproměnili několik šancí, a tak přišel po 25-ti minutách hry trest a inkasovaná branka do naší sítě. Hra se vyrovnala a další šance se objevily na obou stranách. Naopak začátek druhého poločasu zastihl v lepší pohodě soupeře, který ale naštěstí nevyužil našeho špatného nástupu. Klukům ke zlepšení výkonu ve druhé půli výrazně pomohla vyrovnávací branka po Kabeláčově dorážce Netušilovy střely. Chvíli poté přišel druhý gól, kdy se po dobrém napadání na soupeřově polovině trefil Löffler. Do konce utkání již branka nepadla, a tak se kluci radují z vítězství.