FC Slovan Liberec | U16 - Talent league: FC Slovan Liberec vs. FC Energie Cottbus 1:4 (0:1)
10.12.2018

U16 - Talent league: FC Slovan Liberec vs. FC Energie Cottbus 1:4 (0:1)

Sobota 8.12.2018 Stadion U Nisy UMT

V posledním utkání roku jsme se střetli s kvalitním německým soupeřem.

Branky: 64´ Müller

Sestava: Yerasov (Vik T.) - Tomov (41´ Sibik), Kobr (41´ Soukup), Chládek (61´ Tomov), Striženec (41´ Kašpar) - Lupoměský (61´ Vyčítal), Stibor (41´ Sobczak), Kytka (61´ Stibor) - Müller (41´ Šolc, 61´ Müller), Čechovič (41´ Plechatý), Vyčítal (41´ Kostrzewski)

Soupeř vynikal nejen technickými dovednostmi, ale také tvrdou hrou. Prvních dvacet pět minut kluci tempu stíhali a vytvořili si také několik slibných šancí. Poté ale odpadli a Cottbus toho okamžitě využil k tlaku a vstřelení branky.

Druhá půle již byla vinou velkého počtu střídání a rotací se sestavou hodně rozháraná. Hosté využívali zejména našich laciných ztrát při rozehrávce.