FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Ústí n. L. 5:0

5:0
(3:0)
FK Ústí nad LabemFK Ústí nad Labem
FC Slovan Liberec: Čamrda - Drobný (52´ Müller), Pokorný, Janouš, Bulejko - Černický - Špinka, Kavan Š., Ješeta (62´ Horčička), Yuzvak (51´ Málek) - Lochman
Branky: 6´ Bulejko, 22´ Bulejko, 39´ Špinka, 48´ Ješeta, 51´ Drobný, Rozhodčí: Horáček - Bohata, Smoleňák
Diváci: 50

V zápase jsme od počátku jasně dominovali. Brzké vedení po hezkém centru od Drobného uklidil k tyči Bulejko již v 6. minutě.

Dobrý a organizovaný výkon celého týmu. Důraz a vyhrávání osobních soubojů.

Velmi dobrý výkon podal Ješeta, který se zapojil z U16. Nadstandardní výkon Šimona Kavana, který v utkání nastoupil s kapitánskou páskou a byl hnacím motorem týmu.

Další čisté konto v mistrovském utkání v obranné fázi. Dobrá práce celého mužstva.

Útočná fáze - doplňování ve velkém počtu hráčů 4-5 do pokutového území soupeře + tlak a důraz v pokutovém území. Ale mnoho nepřesností v předfinální a finální fázi a mnoho promarněných možností ke vstřelení branky.

V prvním poločase pomalá, komplikovaná a lehkovážná hra při rozehrávce od brankáře - bez nabídky záložníků.

Trenér Benek: "Pohodové vítězství po průměrném výkonu s neškodným soupeřem."