FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: Budissa Bautzen U19 vs. FC Slovan Liberec 1:2 (0:1)
05.02.2018

U17 - Příprava: Budissa Bautzen U19 vs. FC Slovan Liberec 1:2 (0:1)

Neděle 4.2.2018 Areál Budissa

Zajímavá konfrontace s německým fotbalem a o kategorii vyšším týmem dopadla pro náš tým dobře.

Utkání se hrálo v pěkném mládežnickém areálu Budissa na velké umělce.

I přes vyšší kategorii byl Bautzen průměrný regionální tým.

Sestava: Vohnout (40´ Čamrda) - Janouš, Černický, Polyák, Bulejko - Knobloch, Horčička (55´ Horňáček) - Hejl (55´ Zounek), Lochman, Yuzvak - Muller

Branky: 35´ Knobloch, 75´ Janouš

Herně jsme byli lepším týmem a za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát.

Opět náročné utkání vzhledem k epidemii chřipky a zranění hráčů, ale nechyběla vůle vyhrát.

1.poločas: Kostrbatý a nepříliš pohledný, nízké tempo. Ztráty nahoře, mnoho přerušení, chyby z únavy.

2.poločas: Na začátku jme inkasovali gól. Herně i kombinačně dobrý, 4-5 gólových akcí přes levou stranu, přehrání středu soupeře. Efektivita v útočné fázi při šancích a mnoho zbytených ofsajdů.

Opět nadstandardní výkony Yuzvaka a Knoblocha a jistota vzadu Černický.

Trenér Čapek: "Zápas v omezeném složení byl na vůli, ale opět jsme ho zvládli týmovým výkonem."