FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: Zaglebie Lubin vs. FC Slovan Liberec 6:2 (4:1)
02.03.2020

U17 - Příprava: Zaglebie Lubin vs. FC Slovan Liberec 6:2 (4:1)

Helena Bláhová
Sobota 29.2. Stadion Lubin

V kvalitním utkání nás polský tým porazil 6:2.

Branky: 4´ Schober, 58´ Schober

Sestava: Novák - Lupoměský, Netušil, Chládek, Peuker - Vyčítal, Schober, Jindřich - Müller, Čechovič, Šolc

Náhradníci: Stibor, Pácalt, Hampl

Kvalitní utkání, ve kterém jsme měli výborných prvních dvacet pět minut, kdy jsme se dostali do vedení, neproměnili penaltu a nevyužili několik velmi dobrých situací ke skórování. Fungoval nám přechod do útoku a výstavba hry. Myslím, že domácí byli naši aktivní hrou zaskočeni. Bohužel po chybě v obraně domácí vyrovnali a začali mít navrch díky naší špatné hře po ztrátě a téměř jsme nebyli schopni zachytávat RP soupeře, který byl výrazně efektivní a do poločasu si vytvořil výrazný náskok.

Druhý poločas měl podobný průběh.

Trenér Kaiser: "Z celkového pohledu mrzí výsledek a některé individuální výkony. Poměr střel na branku 16:9 v náš prospěch."