FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Děčín - FCSL 2:8

U18 - ČDD, 21.kolo: FK Junior Děčín vs. FC Slovan Liberec 2:8 (1:3)

FK Junior Děčín FK Junior Děčín
2:8
(1:3)
FC Slovan Liberec: Dlask - Mečíř (46´ Pokorný), Krpata (46´ Černický), Polyák, Křeš - Bína, Žižka, Bergmann, Šíma (46´ Daněk) - Flesner (46´ Valenta), Procházka (46´ Hejl)
Branky: 23´ Šíma, 28´ Bína, 43´ Mečíř (z penalty), 47´ Daněk, 48´ Hejl, 60´ Bína, 65´ Daněk, 81´ Dlask (z penalty), Rozhodčí: Kyncl - Forro, Hrubý
Diváci: 30

Od začátku utkání jsme hráli na jednu branku a bylo otázkou času, kdy začne narůstat počet vstřelených branek v domácí síti.

Jedinou komplikaci jsme si způsobili sami v prvním poločase za stavu 0:2 pro nás, kdy po dlouhé malé domů Mečíř vstřelil výstavního vlastence.

Pak se již skóre pouze navyšovalo v náš prospěch až do stavu 1:8, kdy domácí v závěru kosmeticky upravili výsledek na konečných 2:8.

Trenér Zachariáš: "Na výborně připraveném travnatém hřišti jsme mohli zvítězit i výraznějším rozdílem, ale v prvním poločase jsme neproměnili spoustu dobrých příležitostí."

"Ve druhé půli byla hra kompaktnější a skóre postupně narůstalo."