FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FC Oberlausitz Neugersdorf U19 vs. FC Slovan Liberec 2:2 (1:1)
26.01.2018

U18 - Příprava: FC Oberlausitz Neugersdorf U19 vs. FC Slovan Liberec 2:2 (1:1)

Středa 24.1.2018 Neugersdorf

Na velmi dobře připravené umělce jsme změřili své síly s vedoucím mužstvem dorostenecké Landesligy.

1.poločas:

Sestava: Plechatý - Sysel, Venc, Kratochvíl, Gabko - Šíma, Žižka, Mečíř - Vébr, Drahoš, Halgaš

2.poločas:

Sestava: Plechatý (60´ Dlask) - Bína, Venc, Šorsák, Gabko (60´ Halgaš) - Provazník, Lábek, Žižka - Daněk, Syrovátka, Vébr (60´ Hanuš)

Branky: 32´ + 78´ Vébr

Soupeř nastoupil převážně s ročníkem 99 a potvrdil velmi dobrou úroveň. Byl to typicky německý fotbal - rychlost, důraz, zarputilost a dobrá technická vyspělost na míči, což některým našim hráčům dělalo velké problémy.

Střední pasáže poločasů jsme vůbec nezvládli, hráli jsme složitě, drželi dlouho míč a domácí nás presinkem a důrazem v osobních soubojích nutili k chybám, ze kterých jsme dvakrát inkasovali. Nám se povedly konce poločasů, kdy jsme vstřelili vždy vyrovnávací branky po křídelních kombinacích a dotahovali tak náskok domácích.