FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FK Viktoria Žižkov vs. FC Slovan Liberec 2:4 (2:1)
02.08.2017

U18 - Příprava: FK Viktoria Žižkov vs. FC Slovan Liberec 2:4 (2:1)

Úterý 1.8.2017 Heřmanice

V tomto utkání jsme nechali odpočívat některé hráče a zároveň si chtěli v každém poločase vyzkoušet dvě různá rozestavení.

O utkání rozhodl náš větší důraz v pokutovém území.

1.poločas:

Sestava: Dlask - Sýs, Všechovský, Kagiu, Gabko - Provazník, Žižka - Halgaš, Mečíř, Bína - Syrovátka

Branky: 30´ Mečíř (z penalty)

2.poločas:

Sestava: Plechatý - Sýs (60´ Mečíř), Všechovský, Hagiu (60´ Provazník), Gabko (60´ Bína) - Šorsák, Hanuš, Krpata, Havel - Syrovátka (60´ Žižka), Kleiner

Branky: 42´ Syrovátka, 73´ Šorsák, 84´ Šorsák

1.poločas: Soupeř nás zaskočil vysokým presinkem a dobrým pohybem. Oproti nám hrál jednodušeji a opět nás hned v úvodu zastihl v nedbalkách, když hned v úvodní minutě jsme inkasovali z prvního protiútoku soupeře (1:0). Následně jsme si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí a pološancí, ale řešení od našich hráčů je neustále složité a pomalé.

Viktorka nás v závěru potrestala z pokutového kopu, kdy se nešikovně choval v pokutovém území Gabko.

Několikrát nás podržel ve vyložených šancích soupeře Dlask a uchoval tak naději na zvrat v utkání v náš prospěch.

2.poločas: Z naší strany o trochu lepší, přesto jsme hodně míčů kazili v přechodové fázi směrem k soupeřově brance. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí.