FC Slovan Liberec | U19 + 18 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
Menu Další Zavřít Zavřít
29.01.2018

U19 + 18 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Tomáš Nosek

V minulém týdne sehrála U19 a U18 dvě utkání s dobrými soupeři.Konfrontace s německým fotbalem je vždy dobrá, proto jsme opět sehráli přátelské utkání s Neugersdorfem s výsledkem 2:2 /1:1/,kdy obě branky vstřelil Matěj Vébr.

Ve druhém utkání jsme přivítali U Nisy sousedy z Jablonce,kdy jsme zvítězili 2:1 /1:0/ brankami Martina Žižky a Marka Šímy.Obě utkání nás prověřila nejen po stránce fyzické,technické,ale i psychické. A stále je co zlepšovat.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Utkání s německým týmem nás nezastihlo v dobrém rozpoložení a ve hře byla spousta nepřesností.Soupeř hrál bojovně a v důrazu nás předčil.Mrzí mě,že nedokážeme na tento trend správně zareagovat a hrát v některých situacích jednoduše a chytře.Potřebujeme hrát takto vedená utkání,protože přináší pro kluky větší nároky na jejich výkon a z toho vyplývající přístup k tréninku.O utkání z Jabloncem se mohu vyjádřit pouze pozitivně,byli jsme po celou dobu lepším týmem a byla škoda,že některé naše akce v první půli neskončili brankou.Mohli jsme vést pohodlně o 4 branky.I druhá půle přinesla odpovídající kvalitu hry,bohužel nevyjádřenou brankami.Úspěch přinesla až 90. minuta,takže celý tým chválím za bojovnost až do poslední minuty.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
PJ Art Libea
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Rengl