U19 + U18 - Soustředění Mýto u Rokycan

Ve dnech 18.-21.7.2018 se náš tým soustředil v Mýtě u Rokycan.
Bilance: Počet hráčů 27 + 2, zraněný Vohnout, 5 trenérů, 4 zápasy, 7 tréninků

Ranní výběhy, kondiční dvě fáze ve čtvrtek, souběžné TJ nehrajících týmů - pátek, sobota.

Soustředění splnilo kondiční i herní charakter, včetně individuálních tréninků, zraněných, gólmanů.

Stmelení nového týmu (r.2001 + r.2002), teambulding, paintball, mentální TJ - dotazníky, hry, vuřty.

Hezké zázemí v resortu Brdy (regenerace, bazén, sauna, tenisový kurt, zdravá strava, jídelníček, personál).

Dobré vystupování mužstva během pobytu (chvála od majitelů - dobrá vizitka, pozvání na příště).

Velmi dobré hřiště v Mýtě na oba přípravné zápasy + jeden trénink.

Negativní byla změna tréninkové plochy na poslední chvíli - nekvalita/finance.

Odehrané zápasy:

Středa 18.7.2018

FC Slovan Liberec U19 vs. FK Dukla Praha U19 1:1

(vlastní gól, tempo, aktivní, finální fáze, počet ztrát.

FC Slovan U18 vs. FK Dukla Praha U18 0:1 (rozhodl gól po SS, bojovnost, slabá součinnost, splnění kondice).

Pátek 20.7.2018 Mýto

FC Slovan Liberec U18 vs. Plzeň U17 1:2 (Lochman), Plzeň lepší v kombinaci, problém s posuny, rozhodly dvě individuální chyby (Čamrda), snaha o vyrovnání, fotbalové měřítko splnili jen čtyři hráči.

FC Slovan U19 vs. Příbram U19 2:1 (Daněk, Yuzvak).

Rozdílné poločasy, dobrý vstup, dominantní, tlak, šance, neproměněná penalta Mečíř, rychlé dva góly, druhá půle obrovský tlak, lepší.

Trenér Čapek: "Velmi dobré soustředění, které splnilo všechny naše požadavky, krom délky."