FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jablonec 2:2pen

U19 - ČLD, 1.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Jablonec 2:2 (2:0), PK 3:4

V nerozhodném utkání nastoupily penalty, ve kterých zvítězil Jablonec.

1.kolo, neděle 12.8.2018, 12:15, MS hlavní
FK JablonecFK Jablonec
FC Slovan Liberec: Plechatý - Mečíř, Kratochvíl (85´ Müller), Polyák, Bulejko - Daněk (65´ Gabko), Černický (70´ Venc), Knobloch, Yuzvak (65´ Bína) - Bergmann, Pokorný (60´ Žižka)
Branky: 17´ Pokorný, 25´ Mečíř, Rozhodčí: Hanousek - Bohata, Šůma
Diváci: 300

1.poločas: Především v prvním poločase jsme byli herně dominantnějším týmem, vedli jsme 2:0 a neproměnili další gólové šance. Podali jsme slušný týmový výkon, ve hře jsme dominovali, akce po stranách, tlak nahoře, aktivita, šance. Dobré individuální výkony.

2.poločas: Druhý poločas jsme nezvládli herně, ani taktikou. Herní propad po snížení na 2:1, hektika, zbrklost, ztráty, minimum šancí, strach o výsledek. Obranná fáze - chyby před góly. Problém s uklidněním týmu v krizi, chybí lídr, nepovedená střídání, výkon jde dolů, mentalita, prohrané penalty, v součtu mohou chybět - poučení.

Trenér Čapek: "Promrhaný zápas po dobrém prvním poločase, ve kterém nás srazila neefektivita v útočné fázi a slabý druhý poločas."