FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Neratovice 4:2
27.08.2018

U19 - ČLD, 3.kolo: FC Slovan Liberec vs. Fotbal Neratovice - Byškovice 4:2 (0:2)

Neděle 26.8.2018 Stadion MS - af

Nervózní, hektický zápas plný chyb a záludných faulů jsme otočili v samotném závěru.

3.kolo, neděle 26.8.2018, 12:15, MS - af
4:2
(0:2)
Neratovice - ByškoviceNeratovice - Byškovice
FC Slovan Liberec: Plechatý - Mečíř, Kratochvíl, Polyák, Bulejko (70´ Provazník) - Černický (25´ Valenta) - Bergmann (46´ Bína), Daněk, Knobloch, Elbel (65´ Pokorný) - Žižka (46´ Venc)
Branky: 50´ Valenta, 85´ Mečíř, 64´ Pokorný, 89´ Pokorný, Rozhodčí: Horáček - Řezníček, Šubrt
Diváci: 80

Soupeř byl na šance v první půli lepším týmem a svou agresivitou nám dělal problémy.

Bezzubá útočná fáze, pomalá, bez pohybu, zbytečné ztráty, mnoho doteků (fyzický, agresivní soupeř). Problém s hrou do organizovaného bloku, s tvrdou až brutální hrou Neratovic, se součinností ve čtyřech vzadu.

Ve druhém poločase se hra zlepšila, zrychlila, velký tlak, aktivní kraje, dobré střídání (4 góly + neproměněná penalta). Charakter týmu = touha otočit výsledek a vyhrát po velmi slabém prvním poločase. Týmový výkon. Dobré výkony střídajících hráčů, oživení týmu (Valenta, Pokorný, Bína, Venc, Provazník).

Trenér Čapek: "Ceněná výhra po otočení výsledku, ale opět velké poučení ze slabého výkonu v prvním poločase."