FC Slovan Liberec | U19 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FC Hradec Králové 1:5 (0:0)
03.08.2018

U19 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FC Hradec Králové 1:5 (0:0)

Středa 1.8.2018 Stadion MS - hlavní

Velmi dobrá konfrontace s extraligovým soupeřem skončila vysokou prohrou.

Branky: 80´ Bergmann

Sestava: Plechatý (46´ Čamrda) - Mečíř, Kratochvíl (46´ Venc), Polyák, Bulejko (65´ Kavan M.) - Černický (75´ Provazník), Knobloch - Daněk, Bergmann, Yuzvak (46´ Elbel - zk. - 55´ Drobný) - Pokorný (60´ Kavan Š.)

Přestože první poločas byl herně i na šance vyrovnaný, rozhodla efektivita a naivní chyby ve druhém poločase.

1.poločas: Aktivní, intenzivní a v tempu hraný se šancemi na obou stranách, slušná organizace obranné fáze. Neaktivita, chyby v útočné fázi, ale i v obranné fázi na levé straně, nevyužité 100% šance (Černický, Mečíř) - finálová řešení.

2.poločas: Celý druhý poločas špatný vstup, průběh i střídání, chaos vzadu, ztráty nahoře, složitá rozehra, naivní chyby. V obranné fázi problém při dostupování hráčů s náběhem za obranu, dohrání situace po chybě.

Negativní chování hráčů v pokutovém území - důraz v zakončení, ale i v osobním souboji - přetlačení, výběr řešení, odskoky. Lekce z efektivity v zakončení a potrestání chyb kvalitním soupeřem = poučení.

Trenér Čapek: "Vyrovnaný zápas jsme znehodnotili chaotickým chováním a chybami ve druhém poločase."