FC Slovan Liberec | U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Přepeře 2:4 (2:1) - 3.liga
20.01.2020

U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Přepeře 2:4 (2:1) - 3.liga

Neděle 19.1.2020 Stadion Heřmanice (UMT)

Velmi dobrá konfrontace s dospělým fotbalem skončila prohrou, přesto výkon především v 1.poločase byl od nás nadstandardní.

Branky: 16´ Málek, 45´ Ježek

Sestava: Vohnout - Winkler, Polyák, Horňáček, Zvěřina - Ježek (70´ Zounek), Málek, Horčička, Bulejko - Pokorný (46´ Raffay, 70´ Flesner), Vik (65´ Valenta)

Podali jsme aktivní, disciplinovaný a herně zajímavý výkon.

První poločas výborný, včetně 4-5 vyložených šancí. Efektivita, herní projev. Obranná fáze organizace, slušná rozehra, přepínání po ztrátách, dobré posuny, zajištění. Útočná fáze hezké akce po stranách, zisky po presu nahoře, aktivita a šance, snaha o střely. Problém při standardní situaci Přepeř, 3 góly - chování v pokutovém území, nabírání hráčů, signály, osobní souboje. Zbytečný gól v poslední minutě.

Trenér Čapek: "Důstojný výkon v těžkém zápase, který nás prověřil v útočné i obranné fázi."