FC Slovan Liberec | U9 - 23 GOLŮ ZAHŘÁLO VĚRNÉ MODROBÍLÉ FANOUŠKY
Menu Další Zavřít Zavřít
01.04.2018

U9 - 23 GOLŮ ZAHŘÁLO VĚRNÉ MODROBÍLÉ FANOUŠKY

REDAKCE U9

Druhé kolo miniligy přivítal Liberec. Liberecký tým se musel vyrovnat se ztrátou hned několika hráčů. Několik z nich skolila nemoc, někteří odjeli plnit velikonoční povinnosti a jeden hráč dokonce odjel na fotbalové testy do Mexika. Z toho důvodu bylo nutné povolat zálohu z mladších řad kategorie U8 a tato pomoc se vyplatila. "Růžováci" dnes odehráli celý turnaj bez střídání, klobouk dolů před těmi borci. A co víc. Nepoznali v žádném ze zápasů chuť porážky. "Modráci" doplnění hráči z U8 bojovali do vyčerpání. Všichni naši hráči se drželi hesla "jeden za všechny, všichni za jednoho" a doslova padali do střel, jen aby nedostali gól. To vše za neúnavné podpory našich FAMILY ULTRAS, jejichž hlasová a vizuální chorea byla neuvěřitelná a hnala naše borce do boje. Co se povedlo: snaha 1x1, odvaha v 1x1 při obranné hře čelem k naši bráně, snaha o zakončení oběma nohama, důraz v osobních soubojích, nasazení při hře, obětavost, týmový duch ( u obou týmu). Zapracovat musíme na tvorbě širokého hřiště a rozehrávce od gólmana.

Výsledná bilance zápasů (výhra-remíza-prohra): Dukla (3-0-1), HK (1-2-1). Střelci: Bursa 7, Petr 7, Budina 5, Moravec 1, Leukert 1, Helz 1, Benca 1. Hráč kola za FCSU9: Šnýdl.

Ohlas trenéra (Martin Hanoušek): "Nevěděli jsme, jak se děti poperou s hrou bez střídání a musím říct, že všichni kluci předvedli skvělý výkon okořeněný krásnými góly a pohlednými akcemi. Velké poděkování patří borcům z U8. Od některých hráčů očekávám ještě více sebedůvěry a odvahy. Velké poděkování patří rodičům, kteří nás celou dobu podporovali."

Tým modrá: Petr, Van Geet, Cerman, Moravec, Benca, Redaj (U8), Helz (U8).Tým růžová: Bursa, Leibl, Šnýdl, Leukert, Zelenka, Budina.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Pneu Hnídek Progres
Mediální partneři
RCL Rádio Černá Hora