FC Slovan Liberec | U9 - POVEDENÝ ÚVOD JARNÍ SEZÓNY V ÚSTÍ NAD LABEM
Menu Další Zavřít Zavřít
25.03.2018

U9 - POVEDENÝ ÚVOD JARNÍ SEZÓNY V ÚSTÍ NAD LABEM

TRENÉŘI FCS U9

Tým U9 zavítal na první soutěžní kolo miniligy do Ústí nad Labem, kde jim za soupeře byl Hradec Králové, Mladá Boleslav a domácí pořadatel Ústí nad Labem. Do Ústí nad Labem jsme jeli s velkým očekáváním a byli jsme zvědaví, jak naši svěřenci zareagují na první venkovní kolo po dlouhé zimní přípravě. Počasí nám přálo a navíc nás zahřály také výkony našich borců. Všechno sice nebylo ideální, ale na to, že se jednalo o první kolo, odjížděli jsme z Ústí nad Labem mile překvapeni z výkonů našich svěřenců. Za pochvalu stojí odvaha 1x1, převzetí míče, vzájemné povzbuzování našich hráčů a týmovost. Zapracovat musíme na rychlejším přepínání útok x obrana, na důrazu a nasazení po celou dobu hry.

Výsledná bilance zápasů (výhra-remíza-prohra): s HK (1-0-3), s MB (3-1-0), s ÚnL (4-0-0). Střelci: Bursa 7, Cerman 7, Leibl 5, Petr 4, Vodička 4, Zelenka 3, Hron 3, Šafářová 2, Moravec 2, Budina 2, Benca 2, Leukert 2, Šnýdl 1. Hráč kola za FCSU9: Bursa.

Ohlas trenéra (Martin Hanoušek): "Z našich výkonů jsem byl dnes mile překvapen. Těší mě, že nám nechyběla odvaha ve hře 1x1 a potěšily mě i některé hezké kombinace a góly. Od některých hráčů však čekám mnohem větší nasazení a důraz v osobních soubojích. Pochvalu si dnes zaslouží všichni, přesto bych dnes vyzdvihl čtyřlístek Bursa, Petr, Leibl a Cerman. Poděkovat bych chtěl dnes moc rodičům našich svěřenců, kteří nás neustále povzbuzovali."

Týmy - růžová: Cerman, Seifert, Leibl, Petr, Šafářová, Hron, Moravec, Vodička. Tým - modrá: Šnýdl, Kvítek, Leukert, Bursa, Zelenka, Budina, Benca.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Librax Propamo
Mediální partneři
Beat radio Rengl