FC Slovan Liberec | Václav Hladký: Zápas byl z našeho pohledu dobrý. Škoda je, že jsme nevstřelili gól
Menu Další Zavřít Zavřít
22.03.2017

Václav Hladký: Zápas byl z našeho pohledu dobrý. Škoda je, že jsme nevstřelili gól

Kryštof Rossmann
Liberec - Slovan v přípravném utkání se Zlatými Moravci remizoval 0:0. Kaňkou na výkonu zůstává nevstřelená branka, jinak zápas bez pochyb účel splnil. „Trenér říkal hned po zápase v kabině, že je spokojený. Stojím za tím, jak jsme to odehráli. Jen je škoda, že jsme nevstřelili gól."

Jak přípravné utkání vypadalo vaším pohledem?
Byl to pro nás dobrý zápas. Zahráli si kluci, kteří nemají takové herní vytížení, takže z tohoto pohledu to bylo jednoznačně dobré. Vytvořili jsme si spoustu šancí, bohužel jsme je neproměnili. Kdybychom vyhráli 3:0, tak by to vypadalo lépe.

Vybavujete si nějaký těžký zákrok nebo taková chvíle nepřišla?
Zákrok asi tak úplně ne. Žádnou vyloženou šanci neměli, možná v jednu v druhé půli, kdy to dávali podél malého vápna. Jinak žádný vyloženě náročný zákrok asi ne.

Nastoupila kombinovaná sestava, splnil zápas účel?
Myslím, že určitě. Trenér říkal v kabině hned po zápase, že je spokojený. Stojím za tím, jak jsme to odehráli. Jen škoda, že jsme nevstřelili gól. Jinak kluci všichni hráli dobře. Pro někoho to bylo možná těžší, protože nastoupil po delší době, ale všichni zápas odmakali.

Nastoupil s vámi i Jan Polák. Jak se vám s ním hrálo a jaký to byl přínos?
Myslím si, že velký. Je to velmi zkušený hráč, který si prošel i zahraničím. Je to na něm vidět, moje spolupráce s ním byla podle mě dobrá. Hráli jsem s ním poprvé, den před zápasem jsem ho poprvé viděl na tréninku. Jinak velká spokojenost, bylo na něm vidět, že je zkušený hráč. Nebojí se hrát, organizuje obranu. Přínosem je určitě velkým.

Moc práce jste neměl, i tak ale určitě nula potěší, že?
Samozřejmě. Jsem spokojený, že jsme nedostali gól, a že jsme utkání takto odehráli. Sice nebylo moc práce v brance, ale spoustu akcí a ostatních věcí jsme dobře rozehráli. Z tohoto pohledu to úplně snadný zápas nebyl.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Zámecká konírna MSV
Mediální partneři
Rengl Kalendář Liberecka