FC Slovan Liberec | Věrní fanoušci vyráží podpořit náš tým i do Plzně. Můžete jet s nimi!
Menu Další Zavřít Zavřít
17.03.2015

Věrní fanoušci vyráží podpořit náš tým i do Plzně. Můžete jet s nimi!

Tomáš Čarnogurský
Ačkoliv se jednalo o jeden z nejvzdálenějších výjezdů a náš tým se momentálně v tabulce nachází na sestupové pozici, vyrazilo do Ostravy na padesát fanoušků Slovanu, kteří byli i díky absenci domácího kotle na Bazalech často slyšet a pomohli našim fotbalistům k zisku prvního jarního bodu. Vyrazí alespoň stejný počet Slovaňáků i do Plzně?

Při pozápasové děkovačce v Ostravě vytyčili naši fanoušci svému týmu nelehký úkol pro příští neděli, a to konkrétně: "Porazit Viktorku!" Jakkoliv to může z naší aktuální pozice znít na půdě vedoucího celku příliš směle, nemožné to určitě není a jakýkoliv další bodový zisk by v naší situaci měl cenu zlata.

I vy se můžete stát dvanáctým spoluhráčem našich fotbalistů v Plzni, kde se bude hrát v neděli 22. března od 15:45. Nejsnadnější způsob je vydat se fanouškovským autobusovým zájezdem, který bude vyjíždět od stadionu U Nisy v pravé poledne. Za autobus se platí 200 Kč (členové Fanclubu mají nárok na slevu) a hlásit se můžete do čtvrtka 19. března. Podrobnější informace naleznete v sekci Zájezdy.

Aktualizace: Jeden autobus se zaplnil, ale ve druhém ještě zbývají volná místa, a tak se můžete i po uzávěrce výjimečně hlásit prostřednictvím e-mailu.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Polpur Mocca
Mediální partneři
RCL Český rozhlas Liberec