FC Slovan Liberec | Začíná jarní část sezóny
Menu Další Zavřít Zavřít
24.03.2014

Začíná jarní část sezóny

redakce

Fotbalová jarní sezóna už v dospělém fotbale začala a chystají se na ní i naše žákyně, které do ní vstupují z výborného 1. místa sk. B, II.ligy starších žákyň a mají nakročeno k jarnímu finále.

Děvčata také velmi dobře zvládla zimní přípravu a přivezla i kvalitní umístění. V rámci halové zimní ligy se umístila na hezkém 4. Místě, jen o bod za třetí Slavii B. První místo obsadila Slavia Praha před Spartou. Zimní ligy se účastnily prvo- a druholigové týmy a naše žákyně byly z druholigových nejlepší. Úspěch je o to cennější, že děvčata si s přehledem poradila i se sousedním Jabloncem, který soutěž absolvoval s dívkami věkově o kategorii staršími. Dosáhli jsme také výborného individuálního úspěchu, kdy naše brankářka Kateřina Jandová byla vyhodnocena nejlepší brankářkou zimní ligy.

Stejný úspěch zopakovala i na kvalitně obsazeném turnaji na pražské Dukle. Žákyně obsadily skvělé 2. Místo za Spartou Praha a před Slávií a Minervou.

Děvčatům ve složení: Kat. Jandová, A. Novotná, Kar. Jandová, A. Folprechtová, K. Klímová, M. Krejčí, L. Kašparová, M. Mrijaj, K. Tlustá, K. Chovancová a realizačnímu týmu ve složení Šárka Letovancová, Jiří Janda a Jan Folprecht přejeme úspěšné fotbalové jaro a budeme se těšit na další úspěchy pro SLOVAN LIBEREC a.s.

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
NET-SYSTEM La Piazza
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna