FC Slovan Liberec | Mládež | U8 - Ročník 2011
Menu Další Zavřít Zavřít

U8 - Ročník 2011


TRÉNINKOVÝ PLÁN 15. TÝDEN

pondělí 8.4.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 8.4.2019 16:30 (120 min) LETKA

STŘEDA 10.4.2019 16:00 (120 min) NISA UMT

PÁTEK 12.4.2019 11:00 ODJEZD TURNAJ HAMM

PÁTEK 12.4.2019 16:00 (90 min) LETKA

NEDĚLE 13.4.2019 TURNAJ HAMM

NEDĚLE 14.4.2019 TURNAJ HAMM

NEDĚLE 14.4.2019 TURNAJ OFS (DOPOLEDNE)NISA UMT


 
 
 

TVÁŘE AKADEMIE - TRENÉŘI KATEGORIE U8

úterý 26.3.2019 | Mikuláš Borkovec

V PŘEDCHOZÍCH DÍLECH NAŠÍ RUBRIKY JSME VÁM PŘEDSTAVILI TRENÉRY, KTEŘÍ MAJÍ NA STAROSTI DVĚ NEJMLADŠÍ KATEGORIE AKADEMIE FC SLOVAN LIBEREC. DALŠÍ ZASTÁVKOU JE KATEGORIE U8, VE KTERÉ PŮSOBÍ VESELÁ PARTA TRENÉRŮ VE SLOŽENÍ ONDŘEJ PICEK, ADAM ROTH A MARTIN NOVÁK.


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 13. TÝDEN

pondělí 25.3.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 25.3.2019 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 27.3.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

PÁTEK 29.3.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 31.3.2019 9:00 MINILIGA UMT DUKLA (JULISKA) - DUKLA PRAHA, TEPLICE


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 12. TÝDEN

čtvrtek 14.3.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 18.3.2019 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 20.3.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

ČTVRTEK 21.3.2019 17:30 PÚ V MB

SOBOTA 23.3.2019 9:00 MINITURNAJ UMT BARVÍŘSKÁ - FA Boleslawiec + Talent Boleslawiec

NEDĚLE 24.3.2019 14:30 PÚ UMT NISA - ZAGLEBIE LUBIN


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 11. TÝDEN

pondělí 11.3.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 11.3.2019 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 13.3.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

PÁTEK 15.3.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 17.3.2019 9:00 MINILIGA UMT NISA - DUKLA PRAHA, TEPLICE


 
 
 

U8 - tréninkový plán 4.3. - 10.3.2019

pondělí 4.3.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 9. TÝDEN

pátek 22.2.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 25.2.2019 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 27.2.2019 16:00 (90 min) MĚSTSKÝ STADION

PÁTEK 1.3.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 8. TÝDEN

sobota 16.2.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 18.2.2019 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 20.2.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

PÁTEK 22.2.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 23.2.2019 SLAVIA CUP (KRYTÁ UMT ZBUZANY)

NEDĚLE 24.2.2019 9:00 A 10:30 PÚ S FKMB (HALA BARVÍŘSKÁ)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 7. TÝDEN

pátek 8.2.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 11.2.2019 16:30 (90-120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 13.2.2019 16:00 (90-120 min) UMT NISA

STŘEDA 13.2.2019 16:00 (90-120 min) RODIČE PŘEDNÁŠKA O VÝŽIVĚ MLADÝCH SPORTOVCŮ (NISA)

PÁTEK 15.2.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 16.2.2019 TURNAJ JABLONEC ODPOLEDNE(HALA)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 6. TÝDEN

sobota 2.2.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 4.2.2019 16:30 (90-120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 6.2.2019 16:00 (60 min) JUMP ARÉNA

PÁTEK 8.2.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 9.2.2019 TURNAJ HRÁDEK NAD NISOU (HALA)

NEDĚLE 10.2.2019 PŮ DFA KRÁSNÁ STUDÁNKA (HALA)

NEDĚLE 10.2.2019 TURNAJ LIBEREC (HALA)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 4. TÝDEN

pondělí 21.1.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 21.1.2019 16:30 (90 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 23.1.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

PÁTEK 25.1.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 27.1.2019 9:00 TURNAJ JABLONEC (HALA)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 3. TÝDEN

čtvrtek 10.1.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 14.1.2019 16:30 (90-120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 16.1.2019 15:45 (75 min) BARVÍŘSKÁ HALA

PÁTEK 18.1.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 19.1.2019 9:00 PÚ SLAVIA + CIDLINA (BRANÍK KRYTÁ UMT)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 2. TÝDEN

čtvrtek 3.1.2019 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 7.1.2019 16:30 (90-120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 9.1.2019 16:00 (90-120 min) NISA

PÁTEK 11.1.2019 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 12.1.2019 9-14:00 TURNAJ ŽELEZNÝ BROD


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 50. TÝDEN

středa 5.12.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 10.12.2018 VOLNO

STŘEDA 12.12.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 14.12.2018 16:00 (120 min) TJ BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 15.12.2018 NISA ROZLUČKA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 49. TÝDEN

středa 5.12.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 3.12.2018 16:30 (90 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 5.12.2018 16:30 (90 min) NISA

PÁTEK 7.12.2018 16:00 (120 min) TJ BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 9.12.2018 9-12:00 BARVÍŘSKÁ


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 48. TÝDEN

pondělí 26.11.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 26.11.2018 16:30 (90 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 28.11.2018 16:00 (120 min) NISA + SCHŮZKA ŘEDITELE S RODIČI

PÁTEK 30.11.2018 16:00 (120 min) TESTY + TJ BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 2.12.2018 TURNAJ V JABLONEC


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 47. TÝDEN

čtvrtek 15.11.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 19.11.2018 16:30 (90 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 21.11.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 23.11.2018 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA 24.11.2018 TURNAJ V JABLONEC


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 46. TÝDEN

pátek 9.11.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 12.11.2018 16:30 (120 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 14.11.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 16.11.2018 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 18.11.2018 MINILIGA V MB


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 45. TÝDEN

pondělí 5.11.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 5.11.2018 16:30 (90 min) BARVÍŘSKÁ UMT

STŘEDA 7.11.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 9.11.2018 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

SOBOTA - NEDĚLE 10-11.11.2018 TURNAJ V HLUŠICE

NEDĚLE 11.11.2018 16:30 PÚ S DFA KS - HALA ARÉNA LBC


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 44. TÝDEN

pondělí 29.10.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 29.10.2018 VOLNO

STŘEDA 31.10.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 2.11.2018 16:00 (120 min) BARVÍŘSKÁ HALA

NEDĚLE 4.11.2018 10:00 MINILIGA HRADEC KRÁLOVÉ

NEDĚLE 4.11.2018 14:00 TURNAJ OFS NISA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 42. TÝDEN

pondělí 15.10.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 15.10.2018 16:30 (120 min) LETKA

STŘEDA 17.10.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 19.10.2018 16:00 (120 min) LETKA

SOBOTA 20.10.2018 9:00 TURNAJ OFS LETKA

NEDĚLE 21.10.2018 13:30 MINILIGA LETKA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 41. TÝDEN

pondělí 8.10.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 8.10.2018 16:30 (120 min) LETKA

STŘEDA 10.10.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 12.10.2018 16:00 (120 min) LETKA

SOBOTA 13.10.2018 13:30 TURNAJ OFS VRATISLAVICE


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 39. TÝDEN

pondělí 24.9.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 24.9.2018 16:00 (120 min) NISA

ÚTERÝ 25.9.2018 10:00 KVALIFIKACE ONDRÁŠOVKA CUP V PRAZE(ODJEZD 7:00 NISA)

STŘEDA 26.9.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 28.9.2018 16:00 (120 min) LETKA

NEDĚLE 30.9.2018 10:00 OFS RUPRECHTICE

NEDĚLE 30.9.2018 10:00 MINILIGA LIBEREC (LETKA)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 38. TÝDEN

pondělí 17.9.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 17.9.2018 16:00 (120 min) NISA

STŘEDA 19.9.2018 16:00 (120 min) NISA

PÁTEK 21.9.2018 16:00 (120 min) LETKA

SOBOTA 22.9.2018 14:00 OFS VESEC

NEDĚLE 23.9.2018 10:00 MINILIGA TEPLICE


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 36. TÝDEN

úterý 4.9.2018 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 35. TÝDEN

úterý 28.8.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 27.8.2018 16:00 (100 min) LETKA

STŘEDA 29.8.2018 16:00 (100 min) LETKA

ČTVRTEK 30.8.2018 17:00 V MB

PÁTEK 31.8.2018 16:00 (100 min) LETKA

NEDĚLE 2.9.2018 14:00 MINILIGA LETKA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 34. TÝDEN

úterý 21.8.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 20.8.2018 16:00 (90-120 min) LETKA

STŘEDA 22.8.2018 16:00 (90-120 min) NISA UMT

PÁTEK 24.8.2018 16:00 (90 min) LETKA

NEDĚLE 26.8.2018 10:00 V TEPLICE


 
 
 

TRÉNIKOVÝ PLÁN 33. TÝDEN

pondělí 13.8.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 13.8.2018 16:00 (90-120 min) LETKA

STŘEDA 15.8.2018 16:00 (90-120 min) NISA UMT

PÁTEK 17.8.2018 16:00 (90 min) LETKA


 
 
 

Kategorie U8 - ročník 2010

pondělí 27.11.2017 | Redakce

Vítejte na webu FC Slovan Liberec, v sekci ročníku 2010 (v sezóně 2017/2018 kategorie U8).


 
 
 
Další stránky
12345>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Zlatý Lev Pregis
Mediální partneři
Rengl Kalendář Liberecka