FC Slovan Liberec | Mládež | U8 - Ročník 2012
Menu Další Zavřít Zavřít

U8 - Ročník 2012


ZAOSTŘENO NA REALIZAČNÍ TÝM

úterý 19.3.2019 | Mikuláš Borkovec

Ve druhém díle rubriky TVÁŘE AKADEMIE se zaměříme na trenéry od týmu U7. V oficiálním prvním ročníku naší akademie působí trenér Lubomír Vlastník a asistentem je Patrik Stránský.


 
 
 

U7 - tréninkový plán 11. - 17.2. 2019

pondělí 11.2.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 28.1. - 3.2. 2019

pondělí 28.1.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 21.1. - 27.1.2019

pondělí 21.1.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 14.1. - 20.1.2019

pondělí 14.1.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 7.1. - 13.1.2019

pondělí 7.1.2019 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 10. - 16.12. 2018

pondělí 10.12.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 12. - 18.11. 2018

pondělí 3.12.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 19. - 25.11. 2018

pondělí 19.11.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 12. - 18.11. 2018

pondělí 12.11.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 5.11. - 11.11. 2018

pondělí 5.11.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 29.10. - 4.11. 2018

pondělí 29.10.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 22.10. - 28.10. 2018

pondělí 22.10.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 15. - 21.10. 2018

neděle 14.10.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

U7 - tréninkový plán 8. - 14. 2018

pondělí 8.10.2018 | Koudelka Petr


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 24. TÝDEN

pondělí 11.6.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 11.6.2018 17:30 (90 min) LETKA

PÁTEK 15.6.2018 16:00 ROZLUČKA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 23. TÝDEN

sobota 2.6.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 4.6.2018 17:30 (90 min) NISA UMT

PÁTEK 8.6.2018 17:30 (90 min) LETKA

NEDĚLE 10.6.2018 SRAZ 9:15 ČESKÝ DUB - ZELENCUP(NOMINACE 7 DĚTÍ)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 22. TÝDEN

pondělí 28.5.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 28.5.2018 17:30 (90 min) LETKA

PÁTEK 1.6.2018 17:00 (90 min) NISA UMT

NEDĚLE 3.6.2018 SRAZ 9:20 LETKA - MINIHRY S JUNIOR TEPLICE (NOMINACE VŠICHNI)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 21. TÝDEN

sobota 19.5.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 21.5.2018 17:00 (90 min) NISA TRÁVA

PÁTEK 25.5.2018 17:30 (90 min) LETKA

SOBOTA 26.5.2018 8:30 TURNAJ JBC (NOMINACE V TÝDNU 7 DĚTÍ)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 20. TÝDEN

pondělí 14.5.2018 | Ondřej Picek

ÚTERÝ 15.5.2018 17:00 (90 min) NISA

PÁTEK 18.5.2018 17:30 (90 min) LETKA

SOBOTA 19.5.2018 10:00 LETKA PÚ S MB(NOMINACE V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 18. TÝDEN

sobota 28.4.2018 | Ondřej Picek

ÚTERÝ 1.5.2018 TURNAJ HORKY NAD JIZEROU (odjezd: 7:10)

STŘEDA 2.5.2018 16:00 (90 min) NISA

PÁTEK 4.4.2018 17:30 (90 min) NISA


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 17. TÝDEN

pátek 20.4.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 23.4.2018 17:00 (90 min) NISA

STŘEDA 25.4.2018 16:00 (90 min) NISA

SOBOTA 28.4.2018 10:00 NISA MOŽNÁ POMOC U8 (VÍCE INFO V TÝDNU)

NEDĚLE 29.4.2018 10:00 MINIHRY NISA S TEPLICE


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 16. TÝDEN

sobota 14.4.2018 | Ondřej Picek

ÚTERÝ 17.4.2018 16:30 (90 min) NISA

PÁTEK 20.4.2018 16:30 (90 min) NISA

SOBOTA 13:30 MINIHRY V KR. STUD. S DFA LIBEREC ???


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 15. TÝDEN

pátek 6.4.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 11.4.2018 17:30 (90 min) LETKA

PÁTEK 13.4.2018 16:00 (90 min) NISA

SOBOTA PÚ V MB ???


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 14. TÝDEN

sobota 31.3.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 4.4.2018 16:30 (90 min) JABLONECKÁ (VŠICHNI)

STŘEDA 4.4.2018 19:30 NISA SCHŮZE AKADEMIE (VŠICHNI RODIČE)

PÁTEK 6.4.2018 16:30 a 17:45 JABLONECKÁ (rozdělení ve společném souboru)

SOBOTA MINIHRY S JBC - 9:00 V KRÁSNÁ STUDÁNKA UMT(VŠICHNI)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 13. TÝDEN

pátek 23.3.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 26.3.2018 17:30 GYMPL FX. ŠALDY (VŠICHNI)

ČTVRTEK 29.3.2018 16:30 BARVÍŘSKÁ(všichni)

PÁTEK/SOBOTA/NEDĚLE PÚ???? (VÍCE INFO. V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 12. TÝDEN

úterý 20.3.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 19.3.2018 16:30 BARVÍŘSKÁ (VŠICHNI)

PÁTEK 23.3.2018 16:30 a 17:45 JABLONECKÁ (rozdělení ve společném souboru)

SOBOTA 24.3.2018 9:00 AŽ 11:00 BARVÍŘSKÁ - PÚ FKMB (NOMINACE V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 11. TÝDEN

sobota 10.3.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 14.3.2018 17:00 (90 MIN.) GYMNAZIUM FX ŠALDY (VŠICHNI)

PÁTEK 16.3.2018 16:30 A 17:45 JABLONECKÁ (NOMINACE VE SPOLEČNÉM SOUBORU)

NEDĚLE 18.3.2018 DOPOLEDNE - PÚ V ČESKÉ LÍPĚ (NOMINACE V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 10. TÝDEN

pátek 2.3.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 7.3.2018 16:30 A 17:45 JABLONECKÁ (NOMINACE VE SPOLEČNÉM SOUBORU)

PÁTEK 9.3.2018 16:30 A 17:45 JABLONECKÁ (NOMINACE VE SPOLEČNÉM SOUBORU)

NEDĚLE 11.3.2018 9:00 AŽ 14:00 HALOVÝ TURNAJ V ŽELEZNÉM BRODĚ (NOMINACE V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 9. TÝDEN

pátek 23.2.2018 | Ondřej Picek

ČTVRTEK 1.3.2018 16:30 BARVÍŘSKÁ (VŠICHNI)

SOBOTA 3.3.2018 9:00 AŽ 12:00 BARVÍŘSKÁ - MINIHRY JABLONEC (VŠICHNI)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 8. TÝDEN

pátek 16.2.2018 | Ondřej Picek

PONDĚLÍ 19.2.2018 17:00 (60 MIN.) BARVÍŘSKÁ (VŠICHNI)

PÁTEK 23.2.2018 17:00 (120 MIN)JABLONECKÁ (VŠICHNI)

SOBOTA 25.2.2018 9:00 AŽ 11:00 BARVÍŘSKÁ - PÚ FK MLADÁ BOLESLAV(NOMINACE V PÁTEK PO TJ)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 7. TÝDEN

neděle 11.2.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 14.2.2018 17:00 (90 MIN.) GYMPL (VŠICHNI)

PÁTEK 16.2.2018 16:30 A 17:45 JABLONECKÁ (NOMINACE VE SPOLEČNÉM SOUBORU)

SOBOTA 17.2.2018 9:00 AŽ 13:00 HALOVÝ TURNAJ V JABLONCI (NOMINACE V TÝDNU)


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 6. TÝDEN

pátek 2.2.2018 | Ondřej Picek

STŘEDA 7.2.2018 17:00 (90 MIN.) GYMPL (VŠICHNI)

PÁTEK 9.2.2018 16:30 A 17:45 JABLONECKÁ (NOMINACE VE SPOLEČNÉM SOUBORU)

NEDĚLE 11.2.2018 14:00 AŽ 17:00 ZŠ BARVÍŘSKÁ - MINIHRY S JABLONCEM


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 5. TÝDEN

neděle 28.1.2018 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 4. TÝDEN

pátek 19.1.2018 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 3. TÝDEN

pátek 12.1.2018 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 1. A 2. TÝDEN

úterý 2.1.2018 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 50. TÝDEN

pondělí 11.12.2017 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 49. TÝDEN

pátek 1.12.2017 | Ondřej Picek


 
 
 

TRÉNINKOVÝ PLÁN 48. TÝDEN

pondělí 27.11.2017 | Ondřej Picek


 
 
 
Další stránky
<<34567>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Suez Lukor
Mediální partneři
Liberecká drbna Český rozhlas Liberec