FC Slovan Liberec | Ptejte se: Otázky na vedení
Menu Další Zavřít Zavřít

Ptejte se: Otázky na vedení

Na Vaše otázky odpovídá Tomáš Čarnogurský (TČ) z marketingového oddělení zodpovědný i za komunikaci s fanoušky. Odpovědi budou zveřejněny buďto přímo v této sekci nebo odeslány na Váš e-mail (v případě, že máte v profilu uveden neaktuální mail, vystavujete se riziku, že si odpověď nebudete moct přečíst).

Vyhrazujeme si právo odpovídat pouze na slušné, nevulgární, neanonymní a věcné dotazy. Zároveň nebudeme odpovídat na duplicitní dotazy, které byly v nedávných dnech zodpovězeny.

Před položením otázky je vyžadována autorizace, která je stejná jako do původního diskusního fóra.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2287 odpovědí v této kategorii celkem.

Selinde
11.9.2018, 20:41
Dobrý den mohu se zeptat budou ve Fanshopu brankářské dresy? Rád bych si jeden koupil a myslím si že by i ostatní fanoušci byly rádi. :-)

Odpověď:
Dobrý den. Zájem o gólmanské dresy dlouhodobě není takový, abychom je mohli nabízet jako hráčské (ve všech velikostech a barvách) ve Fanshopu. Ale v případě zájmu o konkrétní dres je možnost si je nechat objednat. Budou-li zrovna v požadované barvě a velikosti k dispozici, může to trvat asi dva týdny. TČ
Yankee
10.9.2018, 11:53
Ahoj,
Jako věčný ”rypák” :) bych chtěl pochválit změny v přístupu na webu. Více videí, zajímavá info a pravidelné aktualizace.

Super práce. Děkujeme.

A zajímavé posílení, tedy jménem, zatím.

Držím palce!
Lukáš

Odpověď:
Ahoj. Díky za pozitivní zpětnou vazbu. TČ
StarR
3.9.2018, 18:01
Dobrý den,
nejdříve bych chtěl pochválit za organizaci při zápasu s Baníkem --příchod a odchod našich fanoušků na všechny strany- to bylo fajn, ale co mě a určitě i další netěší je úbytek stánků a sortimentu! Na stránkách fanoušků se to řešilo, ale žádná změna k lepšímu neproběhla. Pod hlavní jsme mívali dva stánky s jídlem a kávou a už není ani JEDEN! Takže, když přicházím od energomontáží, tak pro kafe musím až pod východní a zase zpět! K jídlu jen klobásy. Dříve byl i párek v rohlíku atp. Proč to dříve šlo a nyní NE! Bude se snažit Slovan vyjít fanouškům vstříc a zjedná s novým nájemcem nápravu?
Díky! Věrný fanoušek

Odpověď:
Dobrý den. Díky za podněty k fungování stánků při zápasech, vedení klubu je předává novému nájemci k řešení. Je v našem společném zájmu, aby se kvalita poskytovaných služeb zlepšovala. Při příchodu od Energomontáží jste mohl využít i jednoho ze dvou stánků pod Západní tribunou, kde měl být dostupný kompletní sortiment občerstvení. TČ
metaxa
22.8.2018, 11:35
Zdravím. Ví někdo kdy bude zase fungovat ”Talent”? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Dle dodaných informací by to prý mělo být v průběhu podzimu, ale konkrétní termín ještě stanovený není. TČ
marsoneCZ
23.7.2018, 06:02
Takže jak je na tom Hybš a plánovalo/je vedení koupit Kacharabu ještě před koncem hostování jestli to Šachtar dovolí? Dík za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Matěj Hybš už je v ostré přípravě s týmem, ohledně Kačaraby není nic nového... TČ
metaxa
24.7.2018, 11:54
Zdravím. Bude soupiska juniorky na tuto sezonu? A kam ”zmizel” hráč E. Micovčák? Díky.

Odpověď:
Dobrý den. Jsme dohodnutí s vedoucím juniorky Jirkou Liškou, že když už sezóna začala, tak se soupiska zaktualizuje. Erik Micovčák odešel do Prešova. TČ

P.S. Soupiska juniorky konečně aktualizována. Informace k odchodům:
Dvořák Miroslav a Heppner Petr – hostování Varnsdorf
Michalec Jiří – přestup Brozany
Micovčák Erik – hostování FC Tatran Prešov
Konečný Jan – FC OBERLAUSITZ Neugersdorf
Doležal Ondřej – hledá si angažmá
villain
30.7.2018, 19:26
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jakým přesným skóre po penaltách skončila exhibice mistrů.

Díky

Odpověď:
Dobrý den. Už si to přesně nepamatuji, ale na Slovan TV na YouTube je zveřejněný zázname celé exhibice. TČ
iMOS
19.7.2018, 11:49
ahoj, Tome,
napadlo mě, jestli by nešlo udělat pro fanoušky nějaký článek i o našich hráčích, co jsou na hostovačkách, ať o nich neztrácíme povědomí a nemáme pocit, že jsou někde odložení a už nás nezajímají, myslím, že nějaké shrnutí a třeba i zhodnocení by určitě přišlo vhod.
Díky,
R.

Odpověď:
Ahoj. Když na to bude prostor, pokusíme se nějaký přehled zpracovat. TČ
fikus333
12.7.2018, 18:17
Dobrý den,
proč nejsou každé léto obměňovány všechny sady dresů jako tomu je skoro u každého jiného klubu?😕

Odpověď:
Dobrý den. Je to tak dohodnuté s dodavatelem a určitě bych neřekl, že by to v české lize bylo ojedinělé. Nicméně každý rok se zpravidla obmění aspoň jedna sada (domácí nebo venkovní varianta). Teď v létě byly představeny pruhované dresy z limitované retro kolekce, už v zimě se dočkáte dalších novinek... TČ
MonteChristo
23.7.2018, 21:44
Ahoj do týmu,

Předem chci pogratulovat nejen k prvnímu vítězství, ale i k předvedené hře a vůbec k přístupu hráčů. Začalo se pěkně..
Což už se absolutně nedá říct o novém zajiště občerstvení. Děláte si z fanoušků legraci? Úplně pominu to, že jste Talenta nechali koupit panem Žitňanem, včetně pronájmu občerstvovacích oken, Vaše věc... Ale je neskutečný, že klobása, nejen, že stojí 65,- kč (to si nedovolí ani aréna a že tam je dobrá) ale horší jsem opravdu za 25 let co chodím na Slovan nejedl. Pro jistotu u každého okénka to samé. Neby jsem sám, kdo jí házel do koše nebo jako jiní do Nisy. Tvrdé, suché cosi, co roztlítilo dost lidí kolem mě... Když k tomu přidám to, že že mi jí tam prodavájí nějaké, pardon za ten výraz, smažky, co Vám dávají najevo, že tam rohodně nejsou pro Vás, nezlobte se na mě, ale to je fakt moc. Požadavek na kávu - bohužel. Točené nealko jakékoliv- bohužel. Kdo tohle schválil?? Tohle jste opravdu chtěli, takovou levárnu??

Zápas pěkný, ale zklamání a pachuť bohužel zůstává...

LukášOdpověď:
Ahoj. Na prodej "Talenta" neměl Slovan žádný vliv, jelikož klubu nepatřil. Co se týče stánků na stadionu: Jak už jsem psal, dle toho, co jsme viděli a jaká se k nám dostává zpětná vazba od fanoušků, víme, že to je věc, která se musí řešit a je třeba jí teď věnovat zvýšenou pozornost. My (za marketing) se budeme snažit o získávání a předávání zpětné vazby (např. názor na klobásy nebo na pivo nikdy nebude jednotný, takže se musí zjistit, jaký je většinový názor) a konstruktivních podnětů od fanoušků (rozšiřování sortimentu atd.). Doufám, že se díky tomu kvalita občerstvení na stadionu časem zlepší a spokojenost vzroste, protože je to jak v zájmu klubu, tak v zájmu provozovatele. TČ

Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Pregis Polpur
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Rengl