FC Slovan Liberec | Ptejte se: Otázky na vedení
Menu Další Zavřít Zavřít

Ptejte se: Otázky na vedení

Na Vaše otázky odpovídá Tomáš Čarnogurský (TČ) z marketingového oddělení zodpovědný i za komunikaci s fanoušky. Odpovědi budou zveřejněny buďto přímo v této sekci nebo odeslány na Váš e-mail (v případě, že máte v profilu uveden neaktuální mail, vystavujete se riziku, že si odpověď nebudete moct přečíst).

Vyhrazujeme si právo odpovídat pouze na slušné, nevulgární, neanonymní a věcné dotazy. Zároveň nebudeme odpovídat na duplicitní dotazy, které byly v nedávných dnech zodpovězeny.

Před položením otázky je vyžadována autorizace, která je stejná jako do původního diskusního fóra.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2326 odpovědí v této kategorii celkem.

martinbar
6.10.2020, 12:47
Dobrý den Tomáši,

chci se zeptat zdali Slovan hraje MOL cup. Měl by hrát se Žižkovem, pokud se nepletu. nebo svoji účast zrušil, zápas odložil? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Martine. Utkání 3. kola MOL Cupu proti Žižkovu bylo odloženo a náhradní termín se ještě hledá. TČ
P.S.: Vzhledem k nízké frekvenci dotazů v této sekci jsme se rozhodli pro její zrušení. Pro všechny dotazy Vám ale dál budu k dispozici na mailu.
Imos
18.7.2020, 22:03
Ahoj, Tome!
Mohl bys mi prosimtě prozradit, kdy A-týmů začíná příprava?
Děkuji.

Odpověď:
Ahoj. Příprava A-týmu začíná v pondělí 27. července. Předběžný rozpis přípravných zápasů, zatím bez generálky, která se ještě řeší, je zde, ale i v aktualizovaném kalendáři, který lze zobrazit (a stáhnout do mobilu nebo počítače) zde. TČ
Yankee
13.1.2020, 15:03
Ahoj, Tome.

Bylo by prosím možné zveřejňovat více fotek či videí na webu... Nemám ani Fb, ani twitter či instagram... A nejsem jediný :)

Ď, Lukáš

Odpověď:
Ahoj. Na Kypru s týmem bohužel z organizačních a finančních důvodů nejsem ani já, ani fotograf, ani kameraman, takže moc materiálů pro web nemáme. Jsme odkázaní na fotky či krátká videa, která (pro nás) nasdílí naši hráči na svých sociálních sítích (zejména Instagramu), nebo které nám pošlou členové realizačního týmu. Nejde o profi fotky, které bychom mohli zveřejňovat ve fotogalerii na webu, proto je sdílíme aspoň na našich sociálních sítích. Nicméně dostat se k nim mohou i ti, kdo vlastní profily nemají - přesně pro ty je na webu (hned pod inzercí fanshopu) panel SOCIAL STREAM, kde se zobrazuje náhled posledních příspěvků na našich klubových profilech. A fotky i videa pravidelně vkládáme i do článků. Kdo by se k nim chtěl dostat dříve a vidět jich více, tomu můžu doporučit, aby nás přece jen začal sledovat i na sociálních sítích, jako většina ostatních. TČ
YANKEE
16.12.2019, 12:13
Ahoj Tome,

myslíš, že budou nějaké další informace o kádru - prodloužení smluv, příchody, atd ještě do Vánoc?
Nebo spíše až k soustředění v Turecku...

Děkuju a přeji Tobě i všem ostatním krásné Svátky, hlavně zdraví a pohodu!

L.

Odpověď:
Ahoj. Nějaké informace by se snad měly objevit už v prosinci. Tobě i všem ostatním věrným fanouškům taky přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2020.

PF 20:20
metaxa
6.9.2019, 22:10
Zdravím. Je už rozhodnuto kdy začne rekonstrukce střechy na hlavní tribuně ? Díky.

Odpověď:
Dobrý den. Rekonstrukce střechy na Hlavní tribuně by nakonec měla proběhnout v období od dubna do července příštího roku (tedy 2020). Ještě teď na podzim ale proběhne stavba nové přístupové lávky na Hlavní tribunu od areálu Domova mládeže v Zeyerově ulici (na straně směrem k Východní tribuně). Díky ní by se měl zlepšit přístup na hlavní tribunu a odchod z ní i pro běžné návštěvníky (bez V.I.P. vstupenek). Nebude tedy nutné na Hlavní tribunu chodit spodem přes hlavní vchod, ale půjde to i vrchem, tedy zpoza tribuny. TČ
Gudji22
26.6.2019, 10:51
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat v kterých městech se budou odehrávat jednotlivé přátelské zápasy na rakouském soustředění. Rád bych se přijel podívat, chápu, že se hřiště mění i v den zápasu. Ale mohli byste tyto informace zveřejnit.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. První zápas proti domácímu LASK se bude hrát v pátek 28. 6. 2019 od 17:00 v Peuerbachu (Peugeot Ertl Arena). O hodině výkopu a místu konání dalších zápasů se budeme snažit informovat vždy nejpozději den před jeho konáním v zápasových preview. TČ
Yankee
23.6.2019, 07:42
Ahoj,
Zase budu za toho ”rypavyho,”, ale zdůvodnění Boskeho bude?
Vzhledem ke komentáři trenéra je takto rychle rozhodnutí velmi překvapivé....

V jednom videu bylo zmíněno, že skončil kondiční kouč, potvrzení této informace nikde... Braňo Sokoli? Nic...
Sluselo by se, pokud odešli alespoň oficiálně poděkovat, nebo pokud zůstali, informovat v jaké pozici...

Vzhledem k tomu, že příprava běží a kromě dvou, tedy už jen jednoho testovaného hráče nikde nikdo, by bylo fajn alespoň nějaké dílčí informace k možnému vývoji, jako třeba v jednání na přestup jsou 3 hráči + pozice, nebo pouze čekáme na
uvolnění hráčů že silné 3?
Jak to vypadá s hráči kterým konci smlouvy, viz Karafiát, aby nebyl za půl roku v becku... Atd.
Chápu, že je to teď takové turbulentní období, ale sám víš, z vlastní zkušenosti, že tohle období velice napíná i fanoušky, kteří jsou v očekávání a i tato doba je pro ně důležitá a zajímavá.

S jak jsou na tom ty 2 zmiňované odchody?

Děkuju L.

Odpověď:
Ahoj, díky za zájem a dotazy. Pokusím se zodpovědět, co můžu:
Předpokládám, že nějaké vyjádření k situaci kolem Miloše ještě zveřejníme.
Můžu potvrdit, že v klubu skončili jak Braňo (asistent), tak Egon (kondiční trenér). Obojí má souvislost s odchodem trenéra Hornyáka. Oběma vedení poděkovalo za odvedené služby. Nový kouč si přivedl jiného asistenta a kondiční trenér nakonec šel za Hornyákem do Maďarska. Jeho roli zatím bude zastávat dosavadní kondiční trenér akademie Petr Hejný.
Jsem v kontaktu se sportovním ředitelem, který si snad v příštích dnech i v tomto, jak správně říkáš "turbulentním" období, najde chvilku a aspoň některé otazníky budeme moct vyjasnit.
Imos
6.6.2019, 13:20
Ahoj, Tome!
My všichni víme, že moc toho nezmůžeš, ale jsi jeden z mála lidí ve Slovanu. Zatlač, prosimtě, na Koukala, nebo kohokoliv kdo to má řídit, ať aspoň vydá prohlášení, že například berou Míru, nejsou prachy, tak stáhneme odchovance a zkusíme to s nima a ti co se nechytí tak jdou o dům dál, nebo cokoliv máte v plánu. Rozhovor s ním nám slibuješ od zimy a pan Koukal si doteď nenašel pořádně čas. Jestli jsou informace správné, že nikdo ve vedení nemá plán a uvidí se, tak ať to jde dělat někdo kdo plán má. Čím déle budeme jako Slovan bez cíle, tím víc se na to fanoušci vykašlou a to nechceme nikdo zde. Prosím tedy, zatlač na kohokoliv ať řekne v jakým jsme stavu, jaké jsou ambice a co můžeme čekat, jinak je těžké najít motivaci chodit na Slovan dál.
Děkuji.

Odpověď:
Ahoj. Samozřejmě vnímám, že nejistota vzniklá překvapivým odchodem trenéra nyní vyvolává v mnoha fanoušcích pochyby a obavy. I pro nás to samozřejmě není optimální situace pro začátek prodeje permanentek atd. Budu vedení tlumočit přání zaznívající od mnoha fanoušků, kteří se chtějí dozvědět víc o plánech, možnostech a cílech klubu (nejen) pro příští sezónu. Myslím, že vhodným termínem by mohl být začátek přípravy (v týdnu od 17. června), kdy by se mohla například uspořádat nějaká beseda s novým trenérem a/nebo jedním z ředitelů. Alternativou by mohl být nějaký online/offline rozhovor, ale tam samozřejmě (kvůli novinářům, soupeřům atd.) nebude možné zveřejňovat nějaké větší detaily, jména apod. Můžu slíbit, že se budu snažit zprostředkovat jednu či druhou možnost. TČ
pepa001
5.6.2019, 16:31
Ahoj
Bude vyhodnocení Tipovačky?
Dík za odpověď

Odpověď:
Ahoj. Ano, vyhlášení proběhne v příštím týdnu. TČ
Imos
31.5.2019, 16:45
Ahoj, Tome!
Prozradíš nám, kdy se chystá tisková konference s novým trenérem, nebo si na něj musíme počkat do začátku přípravy?


Odpověď:
Ahoj. Neprozradím, protože to zatím nevím. Jakmile bude o čem, rád budu hned informovat. TČ

Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Centrum zdraví Nisa Liberec
Mediální partneři
Hattrick Český rozhlas Liberec