FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Jestřábí Lhota - Slovan B 3:1

3.kolo, neděle 11.9.2016, 14:00, Jestřábí Lhota - tráva
FC Slovan Liberec B: Salacká - Folprechtová K., Hušková, Šnajdrová, Banyiová - Lamačová, Ubiasová, Filingerová, Honzíková - Petráčková, Vencová
Na střídání připraveny: Stýblová, Chytrá, Nováková
Branky: 11. Králová, 24. Hačková, 58. Slavíková - 55. Vencová
ŽK: 51. Banyiová, 58. Petráčková
Rozhodčí: Löwe Vilém.
Diváci: 70

Michal Venc (vedoucí týmu FC Slovan Liberec): „V parném nedělním odpoledni jsme se snažili tvořit hru, ale domácí tým po chybách naší obrany dvakrát udeřil z rychlých brejků a ve 24. minutě tak vedl již 2:0. Následně jsme zamíchali se sestavou a Zdenu Ubiasovou jsme stáhli na stopera. Domácí se do konce poločasu téměř nedostali na naší půlku a my jsme naopak spálili tři stoprocentní šance. Nováková trefila břevno a Lamačová s Filingerovou nedokázaly překonat domácí gólmanku ve vyložených šancích. V druhé půli jsme pokračovali v naší hře a v 55. minutě se po centru ze strany uvolnila Vencová, která střelou pod břevno snížila na 1:2. Jenže přišla 58. minuta a podskočený míč Huškové na naší polovině. Domácí zakončili úspěšně i svůj další brejk. I přes obdržený gól jsme pokračovali v naší hře a vytvořili jsme si další šance, ale ani dvakrát Hušková, Filingerová a Petráčková nebyly přesné. Posledních deset minut už domácí kouskovali hru a hrozili do naší otevřené obrany z brejků. Ty sice pochytala Salacká, nicméně snížit skóre se nám již nepovedlo. Je velká škoda,že jsme si neporadili s rychlými domácími útočnicemi, protože na bod jsme minimálně měli. V sobotu se pokusíme o reparát při domácím utkání s FK Poděbrady, výkop je nastaven na 14:00."