FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Most 3:0

U18 - ČDD, 10.kolo: FC Slovan Liberec vs. Mostecký fotbalový klub 3:0 (0:0)

Domácí utkání s celkem Mostu jsme zvládli výsledkově, herně už to bylo slabší.

10.kolo, sobota 13.10.2018, 10:00, MS hlavní
FK Baník MostFK Baník Most
FC Slovan Liberec: Pešl - Krpata, Šorsák, Provazník, Halgaš - Jelínek (64´ Kavan Š.), Šíma - Bína, Beran (71´ Müller), Yuzvak - Pokorný (46´ Elbel)
Branky: 48´ Yuzvak, 68´ Šíma, 81´ Yuzvak, Rozhodčí: Linhart - Zlatník, Bahník
Diváci: 50

1.poločas: Měli jsme několik příležitostí, ale nedokázali jsme naše šance správně realizovat, chyběl nám důraz v pokutovém území a přesnost zakončení. Soupeř za celou dobu vystřelil jednou na naši branku. Chyběl nám moment překvapení, hráli jsme nepřesně.

2.poločas: Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a ve 48. minutě otevřeli skóre po kombinaci středem gólem Yuzvaka. Bohužel jsme ale nadále pokračovali v profesorském výkonu a spíše než se soupeřem jsme se potýkali s vlastní zbrklostí, měli jsme hodně nepřesností ve hře, především v přechodu do útočné fáze. Po několika šancích se prosadil Šíma, který uklidnil náš tým druhou brankou utkání. V závěru vše pojistil třetí brankou Yuzvak na konečných 3:0.

Trenér Zachariáš: "Sice jsme dnes utkání výsledkově zvládli, ale hráče za předvedený výkon jsem určitě nechválil. Proti tak slabému soupeři jsme se měli prosadit daleko více. Bohužel nám chybělo větší nadšení a agresivita, která naši hru zdobila v předešlých utkáních."