FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Teplice 4:0

U18 - ČDD, 28.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Telice 4:0 (2:0)

28.kolo, sobota 1.6.2019, 14:30, Stadion Letka
4:0
(2:0)
FK TepliceFK Teplice
FC Slovan Liberec: Plechatý - Drobný, Šorsák, Provazník, Yuzvak (46´ Špinka) - Černický, Polyák (60´ Zounek) - Daněk, Knobloch (46´ Pokorný), Elbel - Valenta
Branky: 31´ Elbel, 45´ Drobný, 80´ Valenta, 87´ Elbel, ŽK: 64´ Černický, Rozhodčí: Milner - Lopuszynski, Bahník
Diváci: 50

1.poločas: Dobrý vstup, vysoký presink, aktivita, ale naivní chování v obranné činnosti. Díky dvěma brankám jsme šli do šaten za stavu 2:0.

2.poločas: Hráli jsme dobře, disciplinovaně, takticky dominantní výkon nad soupeřem. Přidali jsme dvě branky a měli dalších 5-6 nevyužitých šancí.

Trenér Zachariáš: "Dnes chválím za vyzrálý taktický výkon, týmovou součinnost s větší touhou po úspěchu než soupeř. Klukům gratulujeme k vítězství v utkání i v soutěži."