FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Hradec Králové 2:3
01.07.2017

Ani druhý zápas s Hradcem Slovanu nevyšel, náš tým prohrál 2:3

Hořice - Ve druhém ze sobotních utkání s Hradcem Králové šel Slovan sice rychle do vedení, domácí tým však obrátil vývoj a nakonec si došel pro vítězství 3:2.
Hořice, sobota 1.7.2017, 13:30
2:3
(1:2)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Kolář – Coufal, Kúdela, Karafiát, Kerbr – Breite – Mikula, Bosančić, Potočný, Voltr – Da Silva.
Náhradníci: Kulhánek, Prokš, Baláž.
FC Hradec Králové: Vízek – Luzin, Brokeš, Holeš, Chleboun, Jukl, Martan, Nosek, Pázler, Vlkanova, Zorvan.
Branky: 21. Vlkanova, 39. Pázler, 70. Pázler – 6. Kúdela, 71. Breite.

Do druhého utkání již tým trenéra Trpišovského naskočil v plné síle a vstup mu vyšel doslova na jedničku. Už v šesté minutě se přesným zakončením prosadil jindy sváteční střelec Ondřej Kúdela. Rychlé vedení Slovanu pomohlo a přineslo klid na kopačky, nicméně nakonec vydrželo pouze čtvrt hodiny.

Ve 26. minutě se otevřel prostor pro Adama Vlkanovu a ten nabízenou příležitostí nepohrdl. A v závěru první půle bylo ještě hůř, neboť tentokrát využil šanci hradecký útočník Jan Pázler a Hradec díky němu dokonal obrat.

Po změně stran se naši hráči snažili vyrovnat, dlouho se jim to ale nedařilo. Namísto toho odskočili Východočeši na rozdíl dvou branek, když v 70. minutě přidal svůj druhý zásah v utkání Jan Pázler.

Odpověď Slovanu byla však v tomto případě doslova blesková. Prakticky těsně po rozehrávce se ke střele dostal Radim Breite a rázem to bylo jen o jediný gól. V závěrečné dvacetiminutovce se sice naši hráči snažili náskok soupeře snížit, ale bez úspěchu.

Náš tým tak také v druhém utkání s Hradcem prohrál, tentokrát těsně 2:3.