FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Roudnice n. L. 2:3
25.03.2012

ČFL, 20. kolo: FC Slovan Liberec B vs. SK Roudnice nad Labem 2:3 (1:0)

Fotbalisté naší rezervy dnes dopoledne doma na Městském stadionu podlehli těsně o gól Roudnici, když o výhru přišli ve druhé půli, v níž inkasovali všechny tři branky.
20.kolo, neděle 25.3.2012, 10:15
2:3
(1:0)
SK Roudnice nad LabemSK Roudnice nad Labem
FC Slovan Liberec: Kolář - Bína, Soběslav, Karišik, Pokorný - Rybanský (72. Kmoníček), Suk, Krystan, Daniel, Drobílek (62. Vlasko) - Musiol.
Branky: 2. Daniel, 90. Musiol - 59. Kratochvíl, 71. Vaněk, 78. Hrdlička.

Fotbalisté liberecké rezervy se poprvé v jarní části představili v domácím prostředí, ale na tři body nedosáhli. Začali zhurta, když už ve 3. minutě vstřelili gól, ale ten nebyl po sporně odmávaném ofsajdu uznán. Vedení se dočkali až v závěru první půle. Po sérii nahrávek se dostal k míči Daniel, prošel do vápna Roudnice a ze 14 metrů zavěsil. Po změně stran měl obrovskou šanci liberecký Krystan, když nejprve nastřelil gólmana hostů a po dorážce poslal míč do brány, ale jeden z roudnických beků na poslední chvíli zachránil.

Hosté po hodině srovnali, to se po centru hlavou trefil Kratochvíl, v 71. minutě opět hlavou poslal Vaněk Roudnici do vedení a její náskok zvýraznil po ukázkové akci na 1:3 Hrdlička.

Liberečtí si v posledních deseti minutách vytvořili veliký tlak, výsledkem byl už v nastaveném čase gól Musiola, ale na vyrovnání už zbylo málo času.

trenér Jaroslav Vodička: „Měli jsme málo pohybu, přesto jsme se v první půli dokázali dostat do vedení. Mrzí mě ale, že nám nebyl v úvodu zápasu uznán regulérní gól, a pak také ta šance na začátku druhého poločasu, to byla strašná škoda, že jsme to nevyužili. Měli jsme dát na dva nula. Pak už se projevila převaha hostů a nám už se podařilo pouze snížit.“