FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Blšany 3:0
04.09.2004

I.Gambrinus liga, 1.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Chmel Blšany 3:0 (0:0)

Dohrávka prvního kola se nám vydařila. Od úvodních minut se našim hráčům dařila kombinace a gól doslova visel ve vzduchu. Ani Blšany v ofenzivních choutkách nezůstávaly pozadu.
1.kolo, pátek 3.9.2004
3:0
(0:0)
FK Chmel BlšanyFK Chmel Blšany
FC Slovan Liberec: Hauzr - Šinglár, Valachovič, Lukáš, Hamouz(46.Zápotočný) - Kisel, Hodúr, Polák, Papoušek(85.Pudil) - Slepička(76.Němec), Pospíšil

Diváci tak U Nisy viděli atraktivní fotbal plný šancí. Na první gól ale přesto čekali do 48. minuty - síť za zády brankáře Kýčeka rozvlnil Slepička, 1:0. V 52. minutě to už bylo 2:0 - po naší rychlé akci napřáhl z dobrých 25-ti metrů znovu Slepička a nechytatelnou ranou vstřelil druhý gól. V 76. minutě naskočil poprvé na ligový trávník kanonýr našeho "béčka" Josef Němec. A v 83. minutě byl u našeho třetího gólu - šel do souboje a balon se odrazil k Hodúrovi. A Ivan technickou střelou k tyči pečetil skóre zápasu - 3:0.