FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 2:3
28.05.2013

Juniorka po sedmi zápasech konečně vyhrála, v Teplicích rozhodl v samotném závěru Hugues

Teplice/Liberec - Další gólová přestřelka se ztrhla v utkání naší juniorky. Ta zavítala ve 32. kolo na půdu Teplic, kde si postupem času vypracovala dvoubrankové vedení. To Libereckým ale nevydrželo, když dvě minuty před koncem srovnal domácí Polák. Naštěstí jsme zbraně nesložili, v devadesáté minutě zařídil výhru Slovanu Kamerunec Hugues Douglas.
32.kolo, pondělí 27.5.2013, 17:00, Krupka
FK Teplice FK Teplice
2:3
(0:2)
FK Teplice: Lukáč – Šalda, Lüftner, Filip, Bubeníček – Strada, Soukup (46. Kopas), Polák, Hlaváček (46. Kukačka) – Kulhánek (70. Špírek), Kodeš.
FC Slovan Liberec: Bojčuk – Kmoníček (38. Leibl), Lukes, Toth, Beníšek – Hugues, Bouška, Nilgen, Jánošík (75. Řehák) – Drobílek (83. Červinka), Komenda.
Branky: 78. Filip, 88. Polák – 21. Jánošík, 45. Drobílek, 90. Hugues. ŽK: 1:1 (Polák - Bouška) Rozhodčí: Nenadál - Vlasjuk, Vitner.