FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slovan B 5:0
09.07.2011

Příprava: FC Slovan Liberec A vs. FC Slovan Liberec B 5:0 (1:0)

Klub
Nymburk - Liberecký "A" tým dokázal zvítězit i ve druhém přípravném zápase v Nymburku. Hráči ligového týmu si poradili se severočeským "B" poměrem 5:0. Hattrick zaznamenal Liška.
přát., sobota 9.7.2011, NYMBURK
5:0
(1:0)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec: Kovář - Martan, Dejmek, Polák, Janů - Dočkal, Daniel, Zieris, Liška - Nezmar, Diviš.
FC Slovan Liberec B: není k dispozici
Branky: 8., 50. a 65. Liška, 55. Zieris, 77. Dočkal.

Druhé sobotní utkání přivedlo do Sportovního centra Nymburk krom ligových hráčů i kompletní B tým Slovanu. Trenér Jaroslav Vodička vystřídal na hřišti jednadvacet hráčů. Hráči ligového týmu měli celý zápas navrch. Naše juniorka s nimi ale statečně držela krok. Zejména v první půli byla na vině ale především impotence střelců ligového týmu. Krom zásahu Lišky mohl Slovan přidat tři, čtyři góly. V koncovce ale selhal Diviš i Nezmar. I hráči "B" týmu si dokázali připravit šance, brankář Kovář ale předvedl své kvality zejména ve druhé půli za už rozhodnutého stavu.

Svátěční střelec Liška dovršil ve druhé půli hattrick, Zieris se prosadil hlavou a svůj výkon korunoval gólem i Dočkal, zřejmě nejlepší hráč na hřišti.