FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jagodina 2:0
02.02.2009

Příprava: FC Slovan Liberec vs Jagodina 2:0 (1:0)

Jan Seifert
I ve druhém přípravném zápase Slovan uspěl. Tentokrát zvítězil nad srbským celkem Jagodina 2:0.
přát., pondělí 2.2.2009
2:0
(1:0)
FK Jagodina (Srb.)FK Jagodina (Srb.)
FC Slovan Liberec: Hauzr (46. Uvarenko) – Kelić, Košťál, Polák, Vulin – Dočkal (74. Papoušek), Gecov (46. Hochmeister), Vlasko (66. Dort), Liška – Radzinevičius, Kerić (80. Blažek).
Branky: 13. Radzinevičius, 81. Papoušek.

Ve 13. minutě zápasu skóroval Radzinevičius po Dočkalově přihrávce z pravé strany. V 81. minutě se Petr Papoušek opřel do balónu z trestného kopu a z poloviny hřiště překonal vysunutého brankáře Jagodiny. Před konce ještě odpískal rozhodčí proti našemu celku penaltu, ale Uvarenko vystihl směr a balón směřující k pravé tyči vyrazil. Hrál se fotbal bojovný, ale bohužel i s hodně fauly ze strany Jagodiny. Naštěstí se zápas obešel bez vážnějšího zranění.